in

Hayvanlar Zootropolis’in Kapılarını İnsanlara Açıyor

Sinemaseverlerle önemli animasyonları buluşturan Walt Disney Animasyon Stüdyoları beyaz perdeye renk katmaya devam ediyor. 7’den 70’e tüm sinemaseverlere hitap eden Zootropolis: Hayvanlar Şehri 4 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Hayvanlar-Zootropolis'i-İşgal-Etmeye-Geliyor-Ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Son dönemde Karlar Ülkesi (Frozen), Oyunbozan Ralph (Wreck-it Ralph), 6 Süper Kahraman (Big Hero 6) gibi önemli animasyonları izleyicilerle buluşturan Walt Disney Animasyon Stüdyosu, vizyon tarihi yaklaşan Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin fragmanını izleyicilerin beğenisine sunmuştu.

httpvh://youtu.be/jWM0ct-OLsM

Filmlerinde konuşan hayvanlarla birlikte onlara ayrı bir dünya inşa eden Disney, Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nde Bryon Howard ve Rich Moore ile çalışıyor. Yayınlanan yeni fragmanda hilekar polis, tilki Nick Wilde ve ortağı Juddy’yi daha yakından tanıyoruz.

Hayvanlar Zootropolis'i İşgal Etmeye Geliyor-Ajanimo-5

Önemli yönetmenlerle çalışılan filmin seslendirme kadrosu da adından söz ettirecek cinsten. Filmde hit dizi Once Upon a Time ile tanınan Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Oscar ödüllü J.K. Simmons ve Octavia Spencer gibi isimler seslendirme yapıyor.

Hayvanlar Zootropolis'i İşgal Etmeye Geliyor-Ajanimo-3

Zootopolis yapımcı Clark Spencer ” Gerçekten hedefimiz yenilikçi ve teknolojik donanımlı bir stüdyo yaratmaktı. Bunu başardık. Bir üst seviyeye çıkardık. Bu hayat hepimiz için olağanüstü bir yolculuk oldu. ” açıklamasıyla başarılarıyla gurur duyduklarını dile getiriyor.

Hayvanlar Zootropolis'i İşgal Etmeye Geliyor-Ajanimo-4

Vizyona girmesine kısa bir süre kalan Zootropolis: Hayvanlar Şehri filminin konusuna gelince; Zootopia tüm hayvanları içinde bulundurması ve barış içerisinde yaşamasıyla diğer şehirlere göre çok farklıdır. Dünya’nın en büyük ya da en küçük hayvanı dahi olsa Zootopia’nın tüm kapıları açıktır.

Hayvanlar Zootropolis'i İşgal Etmeye Geliyor-Ajanimo-2

Polislik mesleğinde henüz yeni olan Joody Hoops da Zootopia’ya yeni atanmış, ancak devasa büyüklükteki hayvanlarla çalışmanın kolay olmadığını anlamıştır. Kendini ispatlamak için, önemli bir davayı üstlenen Hoops Nick Wilde ile çalışmak zorundadır.

Bakalım bu macerada kahramanlarımız neler yaşayacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

finansın hayvanları 11

Finans Piyasasının Hayvanları

cosmo robot ajanimo2

Kahraman Köpek Cosmo, Robotlara Karşı