in

Online Pet Shop Siteleri

Evcil hayvan beslemenin ruhsal açıdan rahatlattığı, sorumluluk duygusunu arttırdığı, stresi azalttığı, empati duygusunu geliştirdiği ve bir açıdan iletişim kurmayı arttırdığı bilinen gerçekler.

Öte yandan evcil hayvanlarımızın gezme, oynama, beslenme gibi belirli ihtiyaçları var ve biz olmazsak bu ihtiyaçlarının yalnızca bir kısmını sağlıklı bir şekilde kendi başlarına görebilirler. Nasıl ki kendi sağlığımız önemliyse bu küçük dostlarımızın beslenmesi, barınması, oynaması da ve yani mama, kum, kap, oyuncak gibi ihtiyaçları da bizim ve onlar için o kadar önemli.

Her şeyin internetten satın alınabildiği bu zamanlarda evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını da internetten gidermeniz mümkün. Peki hangi internet sitesinden evcil hayvanınız için alışveriş yapabilir, hangi petshop’taki evcil hayvan ürünlerini internet üzerinden de görebilirsiniz?

Aşağıda evcil hayvanlarınızın genel bakımı için işinize yarayabileceğini düşündüğümüz online pet shop siteleri ni bulabilirsiniz. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilir ve hatta deneyimlerini paylaşabilirler.

Adresemama.com

İstanbul içine saat 13′den önce verilen siparişlere aynı gün teslimat garantisi verilirken Türkiye geneline aynı gün kargo garantisi veriliyor. Alışverişe hızlı başlamak adına Facebook ile bağlan butonu mevcut. Hoş geldin hediyesi olarak %10 indirim bulunuyor. Sitenin en güzel yanlarından birisi ise “barınaklara bağış kampanyası” kategorisi altında aldığınız indirimli ürünlerin seçmiş olduğunuz barınaklara teslim edilmesi. Hem kendi küçük dostunuzu düşünürken hem de olanakları olmayan diğer hayvanlar için bir iyilik yapmış oluyorsunuz. Ayrıca yapmış olduğunuz bağış sponsor firmadan gelen katkıyla %10 fazlası ile beraber teslim ediliyor. 75 TL üzeri tüm alışverişlerinizde ise kargo ücretsiz.

Canpet.net

Offline mağazası İstanbul Maltepe’de bulunan CanPet, siteden yapmış olduğunuz alışverişlerde para puan ve hediye kazanma hakkı tanıyor ve tüm alışverişlerde %5 para puan kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Bunun yanında havale ile ödemelerde %7 indirim de var. Ürün bilgisinin altında evcil hayvanlarınız için kendinize ”daha başka ne ihtiyacı olabilir“ sorusunu sormamanız adına “bu ürünü alanlar bunları da aldı” kısmı yer alıyor.

Evidea.com / Pet Shop

Genel olarak evinizin ihtiyacı olan her şeyi sunan Evidea, yakın zaman içinde Pet Shop kategorisini de açtı. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan röportajımızda pet shop kategorisinde yakın zaman içinde 10.000 ürün satışa sunuyor olacaklarını bilgisini aldığımız Evidea’nın pet shop bölümü şimdiden oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kargoda ve ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en uzun boylu kopek1

Dünya’nın En Uzun Köpeği Öldü