in

Hayvanlar Dünyasının Yeni Sosyal Ağı: Moofio

Kokladıkların; takip ettiklerin. Koklayanlar, seni takip edenler… Hayvanlar dünyasına ait harika bir dil. Oldukça da eğlenceli bir sosyal ağ: Moofio.

moofio-uygulama

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Pet sahipleri başta olmak üzere tüm hayvanseverlere özel yepyeni bir sosyal ağ karşınızda. Bir sosyal ağdan bekleyeceğin tüm fonksiyonlara sahip Moofio’yu, bir sürü kedi fotoğrafı, bitmek bilmeyen köpek videolarını içeren eğlenceli bir uygulama olarak da çok seveceksiniz.

Hayvan seven herkes için buluşma noktası olan ve ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama ile artık evcil hayvanlarımızın da kendilerine ait sosyal medya hesapları olabilecek. Aynı zamanda uygulama içerisinde, sahiplendirme, çift bulma, kayıp hayvan ilanı, misafir ev bulma gibi, evcil hayvanlar ve sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan fonksiyonlar bulunuyor.

hayvanlar-düunyasinin-yeni-sosyal-agi-moofio-ajanimo
Moofio Kurucu Ortağı Can Aksoy ise uygulama ile ilgili, “Moofio’yu eğlenceli, sosyal ve sorumluluk sahibi olarak tanımlıyorum. Sevimli ya da komik fotoğraflar paylaşmanın insan psikolojisi üzerinde yarattığı pozitif etki artık hepimiz tarafından biliniyor. Sosyalleşmek ve eğlenmek, hem bizim hem de evcil hayvanlarımızın gün içerisinde en çok arzu ettiği şey. Tüm bunların yanında bir de evcil hayvanlarımızın, arkadaş edinmek, geçici veya kalıcı bir yuva bulmak, eş bulmak gibi aslında yaşamları boyu ihtiyaç duyabilecekleri her şeye cevap verebilen bir topluluk olalım istedik. Tüm hayvan sahibi ve hayvanseverleri Moofio’ya bekliyoruz.”  sözlerine yer verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Fosilin Hangi Hayvan Türüne Ait Bilinmiyor Ajanimo 1

Bu Fosilin Hangi Hayvan Türüne Ait Bilinmiyor

İdeal Diş Asistanı Köpek Jojo Ajanimo 1

İdeal Diş Asistanı Köpek Jojo