in

Hayvan Dostları Çeşme’de ‘White Night Party’de Buluşacak

Funda Arkas’ın ev sahipliğinde düzenlenen “White Night Party”de hayvan dostları, ÇESAL ve RUE 1387 işbirliğiyle bir araya geliyor.

cesme-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Funda Arkas, Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği (ÇESAL) ile birlikte sokaktaki sahipsiz  ve terk edilmiş hayvanlarının doyurulması, kısırlaştırılması, tedavileri, bakımının yapılması ve sahiplendirilmeleri  amacıyla bir kez daha harekete geçti.

RUE 1387 desteği ile 8 Ağustos saat 23:00- 04:00 saatleri arasında  Çeşme  Aya Yorgi Koyu’nda bulunan Sole&Mare’de gerçekleştirilecek “White Night Party”nin davetiye geliri  ÇESAL Doğa ve Hayvanseverler Derneği’ne bağışlanacak.  Tüm davetlilerin beyaz giyeceği parti, sürpriz DJ ve sanatçıların katılımıyla renklenecek. Davetiyeler Sole&Mare’nin girişinden de temin edilebilecek.

cesme-3

Funda Arkas, “Çeşme sokaklarında 4000’den fazla köpek ve bir o kadar da kedi sahipsiz olarak dolaşıyor. Yaz başında bir hevesle petshoplardan alınıp yaz sonunda sokağa terk edilen cins köpekler, yeterli kısırlaştırma olmadığı için sürekli üreyenler ve annesiz yavrular, hepsi de bakıma ve yardıma muhtaç halde. Özellikle de kışın yazlıkçıların da gitmesi ile beraber sahipsiz kalan hayvanlara ÇESAL Derneği ve besleme gönüllüleri sahip çıkarak, tüm yarımadada besleme yapıyor, yaralı ve hasta hayvanların yardımına kısıtlı imkanları ile yetişmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

cesme-4

 White Night Party ile bu sahipsiz hayvanların kontrolsüz olarak üremelerinin engellenmesi için el ele verip kısırlaştırılmalarına, yaşatılmalarına ve sahiplendirilmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu anlamda destek olan herkese şimdiden teşekkür etmek istiyorum ve hayvanseverleri yardım için bu etkinliğe bekliyoruz” diye konuştu.

Geçen yıl da yine Funda Arkas öncülüğünde ÇESAL işbirliği ile  düzenlenen yardım gecesinden elde edilen gelirle Çeşme’de barınağın fiziki koşulları iyileştirilmiş ve  beslenme ile ilgili ihtiyaçları karşılanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan paris

Fransa Sokaklarındaki Köpek Dışkılarını Temizlemek için Yeni Bir Uygulama Geliştirildi

one cıkan ozel ambulans 1

Muğla’da Sokak Hayvanları İçin Ücretsiz Ambulans Hizmeti