in

Hayvana Şiddetin Bu Sefer ki Adresi Konya: Bir Ayağı ve Bir Patisi Kesilmiş İki Yavru Köpek Bulundu

Konya’da bir parkta patisi ve bacağı kesilmiş 1,5 aylık iki köpek bulundu. Yavru köpekler tedavi altına alınırken, şüphelilerin bulunması için çalışma başlatıldı.

Konya’da birinin arka ayağı diğerinin patisi kesilen iki yavru köpek bulundu. 1,5 aylık köpekler Veteriner Fakültesi Acil Servisinde tedavi altına alındı.

2127985 266e8f9fc4d2c82931afe2dac5b1d521

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Habertürk’ten Zafer Samancı’nın haberine göre, olay merkez Selçuklu ilçesi Ankara Caddesi üzerinde bulunan Türk Yıldızları Parkında meydana geldi. Parkta piknik yapan vatandaşlar birinin bacağı eklem yerinden diğerinin ise patisinden kesilen iki köpeği fark etti. Durum vatandaşlar tarafından polis ve zabıta ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede inceleme yaparken zabıta ekipleri ise Sokak Hayvanları Acil Müdahale ve Nakil Aracına bilgi verdi.

Yaralanan iki yavru köpek müdahale aracına alınarak Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Acil Servisine götürüldü. Tedaviye alınan köpeklerin ilk belirlemelere göre bacağının kasten kesilmiş olabileceği ve yaranın 3 ya da 4 günlük olduğu öğrenildi. Polis şimdi iki küçük yavru köpeğe bu işkenceyi yapanları arıyor. Polisin şahısları bulmak için parkta bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

osimdizabıta

Arabanın Arkasında Sürüklenmişti, Tedavi Edildi Zabıta Oldu

kedi evinin gonullu bakicisi

Kedi Evinin Gönüllü Bakıcısı: Patilerin Annesi Yıldız Urhan