in

Hayvan Sağlığının Geleceği Bu Oturumda Konuşulacak

Dijital Tıbbın gelişmesi, hayvan sağlığı ve veteriner hekimlik alanındaki gelişmeleri de doğrudan etkiliyor. Bu nedenle 11 Aralık çarşamba günü İstanbul’da, uluslararası bir beşeri tıp konferansı ile paralel olarak “ANIMAL DIGITAL HEALTHCARE” oturumları düzenlenecek.

Hayvan sağlığı teknolojileri dünyada en hızlı büyüyen alanlardan biri.  Gündelik yaşama ait teknolojinin yoğun kullanımı, evcil hayvan teknolojisi endüstrisinde de büyük atılımlar yapılmasına neden oluyor.

“ANIMAL DIGITAL HEALTHCARE” etkinliği bir vizyon etkinliği olarak konumlandırarak, bugünden yarına bakarak yol haritasının çizilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu etkinliğin amacı, dünyadaki yenilikleri, geleceği hedefleyen gelişmeleri, ülkemizde bu konuda bugünü ve yarını konuşarak bilgilenmektir.

Bu etkinlikte geleceğe ışık tutacak fikirler, bugüne ait tespitler, en yetkili ve değerli uzmanlar tarafından değerlendirilecek.

“Günümüzde hayvan sağlığı teknolojileri konusunda dünya nerede, biz neredeyiz?” sorusuna cavap aranacak. Türkiye’de hayvan sağlığının ve veteriner hekimliğin geleceği konusundaki öngörüler paylaşılacak.

Evcil hayvanların ve insanlarının ihtiyaç duydukları şeylere ulaşabilmeleri için son dönemde sayısız teknoloji ürünü piyasaya sürüldü ve sürülmeye de devam ediyor. Etkinliğe Hayvan Hastaneleri, Sağlık Teknolojisi Firmaları, MedikalEkipman Sektörü, Veteriner Hekimler, Veteriner Fakültelerinden Öğrenciler ve Basın temsilcilerini katılacak.

Etkinliğin konuklarını ve detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhtaçlık Aylığını Sokak Canlarıyla Paylaşıyor öç

‘Muhtaçlık Aylığını’ Sokak Canlarıyla Paylaşıyor

Alt Çenesinde Kayma Olan Sığırcık Kuşu Tedavi Altına Alındıööç

Alt Çenesinde Kayma Olan Sığırcık Kuşu Tedavi Altına Alındı