in

Hayvan Gibi Seyahat Etme İsteği Uyandıran Köpek Aspen

Hunter ve Sarah Lawrence çifti, nereye giderse gitsin golden retriever cinsi köpeği Aspen’i yanından ayırmıyor. Aspen bazen güneş gözlüğü, mont ya da şapka giymiş olarak yolculuklarının her aşamasında çifte eşlik ediyor. 

aspen ajanimo ilk

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aspen’i altı haftalıkken benimseyen Hunter ve Sarah çifti, şimdi 4 yaşında olan Aspen ile şimdiden sekiz farklı ülkeye seyahat etti. Bazen haftada 15 mil yürüdüklerini belirten Hunter ise köpekle seyahatin daha güzel olduğunu ” O her zaman neşeli bir köpek ve açık havada olmayı seviyor. Uyumlu ve insan sever olması bizim de seyahatlerimizi kolaylaştırıyor, insanlarla ilişkilerimizde bir bağ oluşturuyor” sözleriyle anlattı.

aspen ajanimo 2

Kayak, trekking ve yüzme gibi pek çok spor yapan Aspen, hepimizden çok ülke seyahat etmiş görünüyor.

aspen ajanimo 4

Fotoğrafçı olan Hunter, onu fotoğraflamaktan büyük zevk alıyor. Aspen o kadar güzel bir yol arkadaşı ki, köpeklerin seyahatte de en iyi dost olduğunu kanıtlıyor.

aspen ajanimo 5

Karda oynamak kadar doğanın tadını çıkarmayı seven Aspen, sakince oturup etrafı gözlemlemekten büyük keyif alıyor. Tatilin tadını çıkardığı her halinden belli olan Aspen oldukça da fotojenik pozlar veriyor.

aspen ajanimo 3

aspen ajanimo 7

aspen ajanimo 11

aspen ajanimo 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aslan beslemesi ajanimo 1 1

Aslanlara Hareketli Beslenme Programı

köstebekgiller ajanimo 1 1

Köstebekgillerden İkinci Film: Gölgenin Tılsımı