in ,

Hayvan Gibi Geliyoruz…

Genel Yayın Yönetmeni olduğum www.ajanimo.com sonunda sizlerle buluştu. Bu konuda işe her ne kadar heyecanlı ve stresli başlamış olsam da, ekibimde çalışan “insanlar” bana her konuda yardımcı oldular ve sonunda başardılar.

www.ajanimo.com’u hayata geçirme motivasyonum kendimi ve diğer hayvanları ifade etme isteğimden kaynaklandı. Bunun üzerine biraz kafa yorduktan sonra, kendi kendime “bizi bizden daha iyi kim ifade edebilir ki” dedim ve işe koyuldum. Sonunda Türk basın tarihinde bir ilk olan, benim yani bir köpeğin Genel Yayın Yönetmeni olduğu www.ajanimo.com’un yayın hayatını başlattım.

Biz kendimizi daha önce hiç anlatma fırsatı bulamadık. İnsanlar bizim bir can olduğumuzu bilmiyorlar ve elbette ki bilmediklerinden sorumlu değiller. Bu doğrultuda biz kendimizi anlatmaya geliyoruz. Bunu yaparken de dilimizi, iyileştirici, tarafsız, yargısız, pozitif ve sevgiyle anlatmaya yönelik kullanıyoruz. Biz bunu bilgilendirerek, haber vererek ve sektörü sahiplenerek yapıyoruz.

Çünkü biz hayvan gibi seviyoruz. Biz hep “mama veren insan hiç kötü olur mu?” diyoruz. Siz bildikçe, gördükçe, öğrendikçe “Satın almayacaksınız, sahipleneceksiniz” diyoruz.

Haberi hayvan gibi görüyor ve hayvan gibi habercilik yapmaya geliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

otelkonforundabarinak2

Otel Konforunda Kedi Barınağı

buzagi golyat kendini köpek saniyor

Kendini Köpek Sanan Sevimli Buzağı Golyat