in ,

Hayvan Beslemenin Yasak Olduğu Site, Hakan Ural’a Dava Açtı

Ünlülerin oturduğu Maslak’taki Mashattan Site İşletme Kooperatifi, “Gel Konuşalım” programının sunucusu Hakan Ural ile televizyon kanalı ve Bloom Medya şirketi hakkında site yönetimini havyan düşmanı gibi lanse edildiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Hakan Ural, Seda Akgül ile beraber sunduğu ‘Gel Konuşalım’ isimli programda, köpek beslediği için yaşadığı sitenin yönetimi tarafından kendisine ceza kedildiğini anlattı. Hakan Ural site yönetimi tarafından kendisine 1600 lira ceza kesildiğini ve bu cezasının kendisine iletilmediğinden dolayı mahkemeye verildiğini iddai etti. Site yönetimi Hakan Ural’ın açıklamalarının ardından Hakan Ural ve kanala site yönetimini havyan düşmanı gibi lanse edildiği gerekçesiyle dava açtı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre şikayet dilekçesinde Hakan Ural’ın açıklamalarıyla site yönetiminin havyan düşmanı gibi lanse edildiği ve otopark cezalarıyla haksız kazanç elde ettiği iddiasıyla site yönetimine hakaret ve iftira atıldığı öne sürüldü.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan suç duyurusu dilekçesinde Hakan Ural’ın sunuculuğunu yaptığı 25 Ocak 2018 tarihli “Gel Konuşalım” adlı magazin programında Mashattan Sitesi hakkında asılsız iddialar ortaya atıldığı anlatıldı.

Sitede evcil hayvan beslenmesi konusu da site yönetiminin aldığı kararlar arasında bulunuyordu. Site yönetim planında, “Ne türde olursa olsun site içinde hayvan besleyemez, gezdiremezler, ne türde olursa olsun siteye hayvan sokamazlar” maddesi yer alıyordu. Mashattan Sitesi sakinlerine, burada yaşamın kuralları ve bu kurallar içerisinde evcil hayvan beslemenin yasak olduğu da hatırlatılmıştı” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedi Palmerstonöç

İngiltere Dışişleri Bakanlığı, Kedi Palmerston’un Aldığı Kilolardan Rahatsız

pati öne çıkan795

15 Adımda Ponçik Kedi Patilerini Tanıyalım