in ,

Hayvan Aktivistleri Brezilya Konsoloslukları Önünde Eş Zamanlı Eylem Yaptı

Hayvan Aktivisitleri Türkiye’ye Brezilya’dan ithal edilen hayvanların işkenceli yolculuğunu Ankara, İstanbul ve İzmir’de Brezilya Konsloslukları önünde proteto etti.

Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu üyelerinden oluşan grup, Çankaya ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde bulunan Brezilya Büyükelçiliği önünde toplanarak, Brezilya’dan Türkiye’ye dışkı içerisinde getirilen hayvanların bulunduğu işkence gemisini protesto etti. İstanbul ve İzmir’de de Brezilya konsoloslukları önünde eylem yapıldı.

Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Bilim insanlarının verdiği raporlara rağmen çeşitli politik ve ekonomik baskılar ile mahkeme kararı bir günde değiştirilmiştir. Yolsuzluk skandalları ile adları anılan politikacıların bu ranttan kendilerne aldıkları paylar olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz bu adaletsizliği kabul etmiyoruz. Mersin Limanı’na 21 Şubat günü yanaşacak olan zulüm gemisi NADA’ya aracı olan Yıldız Shipping’in sorumlusu Mehmet Yıldız’a, zulüm tacirliğini yapan Minerva Foods’a ve Göktaşlar Et’e sesleniyoruz. Vazgeçin! Biz hayvan özgürlüğünü savunanlar olarak asla bu işin peşini bırakmayacağımızı buradan ilan ediyoruz.

Hayvan Aktivistleri Brezilya Konsoloslukları Önünde Eş Zamanlı Eylem Yaptı

Brezilya ve Türkiye hükümetlerine sesleniyoruz. Hayvan ticaretini derhal durdurun. Hayvanlar mal, köle veya makine değildir. Kamuoyuna çağrımızdır: Bu zulme ortak olmayın. Hayvan kullanımını hayatınızdan çıkarın. Unutmayın ki tarihi sahiplerin zulmü değil kölelerin özgürlük ve eşitlik mücadelesi değiştirmiştir.”

Hayvan Aktivistleri Brezilya Konsoloslukları Önünde Eş Zamanlı Eylem Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Miting için İzmire Giden Meral Akşener Tecavüze Uğrayan Kedi Cedrici Sahiplendiöç

Miting için İzmir’e Giden Meral Akşener Tecavüze Uğrayan Kedi Cedric’i Sahiplendi

Adana Hayvan Hakları Komisyon Başkan Yardımcısı Gülşah Görür öç

İki Köpeğine İşkence Eden Şahıs, Polis Tarafından Gözaltına Alındı