in

Hayatı Değişen 20 Köpekle Birlikte İnsanlara Mesaj Verdiler!

Kadıköy Hayvan Dostları Platformu’nun kuruluşunun 20’inci yılı, 20 yıl boyunca Kadıköy Belediyesinin Ataşehir’de bulunan Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nden köpek sahiplenen hayvanseverlerin katıldığı bir etkinlikle kutlandı.

Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde düzenlenen etkinlikte, barınaktan köpek sahiplenen hayvanseverler “Satın Alma Sahiplen” yazılı pankart etrafında poz verdi. Pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda katılımcının yer aldığı etkinlikte, 20 yıl için her yılı temsilen barınaktan sahiplenilen bir köpek yer aldı. Kadıköy Hayvan Dostları Platformu adına konuşan Pınar Satıoğlu, “İyi ki Kadıköy’deyiz. Kadıköy’de gönüllü olduğumuz için gurur duyuyoruz. Kadıköy Belediyesi İstanbul’a ve Türkiye’ye örnek bir belediye. 20 yılda çok şey yaşadık. Binlerce insana ve hayvana temas ettik. İlk etkinliklerimizde sayımız azdı ama biz ısrarla ‘satın alma sahiplen’ dedik. Barınakta yaşayan kırma hayvanlara da şans verildiğinde, eğitim aldığında, sevgi gösterildiğinde, emek harcandığında sahiplenilir diye düşündük” dedi.

HAYATI DEĞİŞEN 20 KÖPEKLE "SATIN ALMA SAHİPLEN" MESAJI VERDİLER

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kendisinin de iki köpek sahiplendiğini anlatan Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Oltulu ise, “Satın Alma Sahiplen kampanyası Kadıköy’ün yaptığı en güzel çalışmadır. O kadar güzel bir şey yapıyorsunuz ki, çocuklarıma örnek gösterebileceğim en güzel projenin başındasınız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

HAYATI DEĞİŞEN 20 KÖPEKLE "SATIN ALMA SAHİPLEN" MESAJI VERDİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuyuda Günlerce Mahsur Kalan Kediyi DAK Üyeleri Kurtardı

Kuyuda Günlerce Mahsur Kalan Kediyi DAK Üyeleri Kurtardı

Hayvanlari Koruma Gununde de Durmadilar Zoro 9 Kursun ile Katledildioc

Bordan Yangın Söndürücü Üreten Hale Demircan’ın Köpeği 9 yerinden kurşunlandı