in

Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’a yüzlerce destek mesajı yağdı!

Kanal D ekranlarında başlayan Hayat Tamircisi isimli program can dostlarımıza umut oluyor. Yürüme engelli hayvanlara yaptığı yürüteç ile onları tekrar hayata kavuşturan Hayat Tamircisi Hasan Kızıl sosyal medyada birçok kişi tarafından destek mesajı aldı.

Engelli hayvanları tedavi eden ve onları tekrar hayata bağlayan Hayat Tamircisi programı Kanal D ekranlarında izleyenlere merhaba dedi.

Geçirdikleri kazalar ve çeşitli sebeplerle yürüyemeyen hayvanlar, Hasan Kızıl’ın yardımıyla tekrar hayata tutunuyor. Daha önce 500 kadar hayvanı yürütmeyi başaran Hasan Kızıl’a Veteriner Hekim Esra Şenol da eşlik ediyor.

1995 yılında Mardin’in Derik ilçesinde büyüyen Hasan Kızıl küçük yaşlarda yaptığı küçük icatlarla insanlara yardım etmeye başladı. Görme engelliler için yaptığı navigasyonlu bastonun çalıştığını görünce içinde başkalarına yardım etme ihtiyacının olduğunu söyleyen Kızıl, oyuncaklarının parçalarını kullanarak yürüme engelli köpeklere ve kedilere yürüteç yaparak onları hayat tutundurmayı başardı.

HAYAT TAMİRCİSİ’NİN KONUSU NE?

Farklı içeriği ile izleyicinin beğenisini kazanacak programda, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan nam-ı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri ekrana geliyor.

Ekranlara gelen ilk bölümünde yürüme engelli Hırhır ismindeki bir cana yürüteç yaparak tekrar koşturmasını sağlayan Hasan Kızıl’a sosyal medyada da birçok kişi tarafından övgüler yağdırıldı.

İşte o mesajlardan bazıları: 

ht 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ht 2

ht 3

ht 4

ht 5

ht 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asırlık Ağacı Oyup içine Giren Adama Cezaöç

Asırlık Ağacı Oyup içine Giren Adama Ceza

Hayat Tamircisi Hasan Kızıl Hırhır Yürümeye Başlayınca İnsanı Gözyaşlarını Tutamadı

İlk Bölümüyle Yürekleri Isıttı! Hırhır Yürümeye Başlayınca İnsanı Gözyaşlarını Tutamadı!