in

Havuza Düşen Köpek 2 Gün Sonra Kurtarıldı

İl merkezine bağlı Saraçlar Mahallesi’nde bir köpek sesi duyan vatandaşlar, Kastamonu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yetkililerine haber verdi. Görevliler, yaklaşık 5 metre derinlikteki havuzdan köpeği çıkararak, bakımevine götürdü. Bakımevi çalışanlarından Gürol Demirci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Köpek içi boş ama dibinde az da olsa su olan bir havuza düşmüş. Yaklaşık 2 gündür de oradaymış. Hayvan ambulansıyla gidip köpeği düştüğü yerden çıkardık.” dedi. Demirci, köpeğin bakımevinde veteriner hekim tarafından ilk kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Üşüttüğü ve 2 gündür aç olduğu tespit edildi. Tedavisini burada yapıp sağlığına kavuşturacağız.” diye konuştu.

İl merkezine bağlı Saraçlar Mahallesi’nde bir köpek sesi duyan vatandaşlar, Kastamonu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yetkililerine haber verdi.

Havuza Düşen Köpek 2 Gün Sonra Kurtarıldı 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Görevliler, yaklaşık 5 metre derinlikteki havuzdan köpeği çıkararak, bakımevine götürdü.

Bakımevi çalışanlarından Gürol Demirci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Köpek içi boş ama dibinde az da olsa su olan bir havuza düşmüş. Yaklaşık 2 gündür de oradaymış. Hayvan ambulansıyla gidip köpeği düştüğü yerden çıkardık.” dedi.

Havuza Düşen Köpek 2 Gün Sonra Kurtarıldı 3

Demirci, köpeğin bakımevinde veteriner hekim tarafından ilk kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Üşüttüğü ve 2 gündür aç olduğu tespit edildi. Tedavisini burada yapıp sağlığına kavuşturacağız.” diye konuştu.

Havuza Düşen Köpek 2 Gün Sonra Kurtarıldı 1

AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenalaşıp Yere Düşen Eşeğe Kalkması için Sopayla Vurdu Masaj Yaptım Dediöç

Fenalaşıp Yere Düşen Eşeğe Kalkması için Sopayla Vurdu, ‘Masaj Yaptım’ Dedi

Öğrenciler Hayvan Kostümleri Giyerek Farkındalık Yarattılaröç

Öğrenciler Hayvan Kostümleri Giyerek Farkındalık Yarattılar