in

Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kedi Kurtarıldı

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, bir iş yerinin havalandırma boşluğuna düşen yavru kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, Hacıarmağan Mahallesi Lütfullah Sokak üzerindeki bir iş hanının zemin katında iş yeri bulunan veteriner hekim Yusuf Zülali Gökten, havalandırma boşluğundan gelen kedi sesi üzerine itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Belirtilen adrese gelen itfaiye ekipleri, binanın havalandırma boşluğuna düşen yavru kediyi uzun uğraşların ardından bulunduğu yerden çıkarmayı başardı. Süt, mama ve su verilen kediyi muayene eden veteriner hekim Gökten, kedinin sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kedi Kurtarıldıöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veteriner hekim Yusuf Zülali Gökten, iş yerinde 2-3 gündür gelen seslerin nereden geldiğini tespit etmeye çalışırken binanın havalandırma boşluğuna bir kedinin düştüğünü fark edip itfaiye ekiplerine bilgi verdiklerini söyledi. İtfaiye ekiplerinin yavru kediyi havalandırma boşluğundan, aydınlatma sağlayarak kısa süre içerisinde çıkardığını aktaran Gökten, “İtfaiye çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Onlar sayesinde kediyi kurtardık. Bayağı aç kalmış ama biraz gıda verdikten sonra kendine geldi. Sağlık durumu gayet iyi ama çok korkmuş. Yavru kedinin bir müddet bakımını üstleneceğiz, sonra bir isteyen olursa sahiplendirme arzusundayız” dedi.

Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kedi Kurtarıldı1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ölen Sahibinin Başından 1 Hafta Boyunca Ayrılmayan Köpek Kirliöç

Ölen Sahibinin Başından 1 Hafta Boyunca Ayrılmayan Köpek ‘Kirli’

İBB Hayvan Hakkı Savunucuları ile Beraber Sokak Hayvanları Çalıştayı Düzenlediöç

İBB, Hayvan Hakkı Savunucuları ile Beraber Sokak Hayvanları Çalıştayı Düzenledi