in

Hastayken Bulunan Kedi Şimdi Köy Okulunun Öğrencisi Oldu

Tunceli’de bir köy okulunun öğretmenleri tarafından bitkin halde bulunup sahip çıkılan kendi iyileşti, okulun sevgilisi haline geldi.

Çemişgezek ilçesine bağlı Sarıbalta köyünde öğretmenler, 3 ay önce sokakta bitkin halde bir kedi buldu.Öğretmenlerin sahip çıkıp, köy okuluna götürdüğü kedi kısa sürede sağlığına kavuştu. Okulun kedisi olan ve günün büyük bir bölümünü öğretmenler odasında geçiren kedi, hem öğrencilerin hemde öğretmenlerin arkadaşı haline geldi. Okulun öğrencesi olan ve sıcak bir yuvası olan kedi çocukları da mutlu etti.

AW940595 01

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sağlığına kavuşan kedinin artık okulun öğrencisi olduğunu belirten Matematik öğretmeni Serin Yanmaz, “Biz Nazar’a yaklaşık olarak üç aydır bakıyoruz. Aramıza katıldığı ilk zamanlar çok zayıf ve bitkin bir haldeydi. Şimdi ise sağlık durumu gayet iyi. Yani şimdi o eski halinden eser yok diyebiliriz. Kilo aldı, daha da canlandı. Şanslı olan kedimi yoksa biz miyiz bilemiyoruz. Biz ona çok alıştık. Onun bu soğuk kış günlerinde yanımızda olması bizleri daha bir mutlu ediyor. Bir cana umut olmak ne güzel bir şey” dedi.

Hastayken Bulunan Kedi Şimdi Köy Okulunun Öğrencisi Oldu1
Öğrencilerinde kediye ilgili olduğunu anımsatan Yanmaz, “Kediye çok cana yakın davranıyorlar. Gördükleri yerde seviyor ve besliyorlar. Kedimiz bizim ailemizin artık bir parçası gibi oldu” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitkisel Süt İçenlerin Sayısı Artıyoröç

Bitkisel Süt İçenlerin Sayısı Artıyor

Öldürülen Annelerinin Memesini Emmeye Çalışan Yavru Köpekleröç

Öldürülen Annelerini Emmeye Çalışan Yavru Köpekler