in

Hastaneye Kaldırılan Evsiz Adamı Hastane Kapısında Bekleyen Köpeklerin Dostluğu

Brezilya’da bir hastanede çalışan Cris Mamprim ve meslektaşları, unutulmaz bir sahneye tanıklık etti. Mamprim o gece yaşadığı ve yürekleri ısıtan olayı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Brezilya’da geçtiğimiz pazar günü sabaha karşı 3 sularında Cesar adında bir evsiz adam, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle hastaneye gitti. Hastane çalışanı Cris Mamprim ve meslektaşları, evsiz adam ile ilgili bilgi edinmeye başladı. O sırada ise hastalarının yalnız olmadığını fark ettiler.

2258977 9245537df279ab6ffe0de3ae503bd797

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hastanenin ön kapısının hemen dışından bakan personel, bir grup köpeğin Cesar’ın dönüşünü sabırsızlıkla beklediğini gördü.

Sağlık durumları iyi olduğu görülen köpeklerin, Cesar’ı ne kadar çok sevdiği belli oluyordu. Cesar tedavisinin ardından bazı günler köpekleri beslemek için hiç yemek yemediğini söyledi.

homeless man hospital waiting dogs chris mamprim 5 5c1213b9b4f7f 700

Hastane çalışanları Cesar’ın tedavisini yaparken, köpekleri içeri davet etti. Daha sonra Cesar ve köpeklere yiyecek verdi. Hastanede yaklaşık bir saat sonra Cesar sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Mamprim evsiz adam ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Hayatının nasıl olduğunu veya neden sokakta olduğunu bilmiyorum, ama köpeklere duyguğu saygı ve sevgisi için ona hayranım. Keşke herkes onun gibi olsaydı” dedi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedileri Eski Fotoğraflara Photoshoplayarak Sahiplendiriyor 7

Kedileri Eski Fotoğraflara Photoshoplayarak Sahiplendiriyor

Rögara Düşen Dana Köpeğin Başında Havlamasıyla Fark Edilip Kurtarıldıöç

Rögara Düşen Dana, Köpeğin Başında Havlamasıyla Fark Edilip Kurtarıldı