in

Hasta Köpekleri 14 Saat Boyunca Arabada Beklettiği İddia Edilen Veteriner Hekim

İstanbul’da özel bir hastanenin otoparkında park halindeki araçta 14 saat aç ve susuz kapalı kalan köpeği gören hayvanseverler duruma tepki gösterdi. Hasta köpeği arabada tutan veteriner hekime tepki gösteren hayvanseverler yaşananları sosyal medyada paylaştı.

İddiaya göre, hasta bir köpek İstanbul’da özel bir hastanenin otoparkında park halindeki araçta 14 saat aç ve susuz kapalı kaldı. Köpeğin pencereleri kapalı araçta saatlerce tutulduğunu gören hayvanseverler duruma tepki gösterdi. Hasta köpeği araçta bırakan kişinin Z.S.K. isimli bir veteriner hekim olduğunu öğrenen hayvanseverler aracın yanında beklemeye başladı. Hayvansever vatandaşlar Z.S.K. araca gelene kadar otoparktan ayrılmadı. Bu sırada Z.S.K.’nın görevli olduğu kliniği arayan hayvanseverler klinik çalışanlarının 14 saattir Z.S.K.’ya ulaşamadığını öğrendi.
Bir süre sonra arabanın yanına gelen Z.S.K.’ya hayvanseverler köpeği neden saatlerce arabada bıraktığını sordu. Babası hasta olduğu için acil bir şekilde hastaneye gelmesi gerektiğini söyleyen veteriner Z.S.K., “Ben arada indim baktım. Beni klinikten kimse aramadı. Camlar dışarısı soğuk olduğu için kapalı. Ben acil bir şekilde buraya gelmek zorunda kaldım” dedi.
Köpeği neden aç ve susuz bıraktığının sorulması üzerine ise Z.S.K., “Birkaç gün önce mide kanaması geçirdiği için kontrollü beslenmesi gerekiyor” dedi. Hayvanseverlerin “Bu normal bir yöntem mi?” şeklinde gösterdiği tepkiyi ise “Normal bir yöntem” şeklinde cevapladı. Hayvanseverler yaşananları sosyal medyada paylaştı.

Veteriner hekimin komuoyuna açıklaması şu şekilde;

Screenshot 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. Pitbullar ceza var ama zararsız olan Bi canlı ya bu canlı yı öldürmüş ceza alsın

  2. allah senin gibi merhametsiz pisligi kahretsin dilerim sende ahira kapatilirsin sen ahira bile layik degilsin vicdansiz

  3. Veteriner hekimin yazdığı savunmayı okuyun önce.. İnsanlar hayvansever olayını abartıp işi tacize kadar götürmüş.. Hasta köpeklere kontrolsüz su ve mama vermiş.. özel araba izinsiz açılmış.. önce hekim aranmalıydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokakta Bulduğu Hasta Kediyi Montuna Sararak Veteriner Hekime Götüren Küçük Ahmetöç

Sokakta Bulduğu Hasta Kediyi Montuna Sararak Veteriner Hekime Götüren Küçük Ahmet

Siyah Flamingolar 7 Yıl Aradan Sonra Tekrar Türkiyedeöç

Siyah Flamingolar 7 Yıl Aradan Sonra Tekrar Türkiye’de