in

Hasta Köpeği 500 Metre Boyunca Sırtında Taşıdı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde sokakta hastalanan bir köpeği gören vatandaş, sırtına aldığı köpeği veterinere kadar taşıyarak tedavi ettirdi.

Olay Körfez Mimar Sinan Mahallesi Körfez Belediyesi hizmet binası yanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sokakta hareketsiz yatan bir sokak köpeğini gören genç bir şahıs, hayvanın yanına yaklaştı. Hayvanın hareket edemeyecek kadar hasta olduğunu gören genç, sırtına aldığı köpeği tedavi ettirmek için veterinere kadar taşıdı. Sırtında köpekle, yaklaşık 500 metre yürüyen genç şahsı, o sırada yoldan geçen bir motosiklet sürücüsü görüntüledi.

sirtinda 16 9 1537444619

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Görüntülerde sırtındaki köpekle caddede ilerleyen genç, sırtındaki ağırlığa aldırmadan metrelerce ilerliyor. Motosiklet sürücüsünün sorusu üzerine genç, köpeğin ciğerlerinde enfeksiyon olduğunu ve tedavi için veterinere götürdüğünü söylüyor. Sokak köpeğini tedavi ettirmek için sırtında taşıdığını öğrenen sürücü ise gence teşekkür ediyor.

Yaklaşık 500 metre yürüyen genç, hasta köpeğin veterinerde tedavi edilmesini sağladı.

İHA

Yorum

Yorum Ekle
  1. Acil şifalar dilerim. Umarım iyileşir ve öyle de oldu. Yüreğinize, emeğinize sağlık. İyi ki varsınız. Dünyada kötü ve duyarsız olduğu kadar iyi ve duyarlı insanlar da var. Bu sayede dünya hala dönmeye çalışıyor.. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yunanistanda Bir Kasabada Tüm Sahil Örümcek Ağlarıyla Kaplandıöç

Yunanistan’da Bir Kasabada Tüm Sahil Örümcek Ağlarıyla Kaplandı

ajdapekkan kedi

Ajda Pekkan’ın Kedi Sevgisi: “Güzel İzmir’in Güzel Kedileri, Hayat Paylaşınca Güzel”