in

Haneye Tecavüz Edip, Köpeği Öldürdü!

İstanbul Sarıyer’de Alp Erkin, komşusu kuyumcu Naci Şenocaklı’nın kızı Deniz Şenocaklı’nın köpeği ‘Nero’yu haneye tecavüz ederek silah ile öldürdü.

Olay, saat 19.00 sıralarında Sarıyer Yeniköy Mahallesi Özgürlük Sokak’ta bulunan lüks villanın önünde meydana geldi.

İddiaya göre; Alp Erkin ve eşi karşı komşuları Deniz Şenocaklı’nın köpeklerini mahallede gezdirmemeleri konusunda tartıştılar. Bakıcı, köpeği alıp villalarının bahçesine girdi fakat tartışma bir süre daha devam etti. Alp Erkin ve eşi Ş. Erkin zorla eve girmeye ve saldırmaya çalışınca Nero isimli köpeğin koruma içgüdüsü ile haneye tecavüz etmeye yeltenen kişilere saldırdığı, o ana kadar bahçede sakin sakin gezdiği görüldü.

Ajanimo 020.07.28 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Görüntülerden anlaşılacağı üzere; Alp Erkin ise gözünü kırpmadan silahı ile Nero’nun kafasına ateş ederek köpeğin canını aldı.

Olayın sosyal medyada yayılması ile #alperkintutuklansin hashtagi ile binlerce yorum yapılırken, Deniz Şenocaklı yaşadığı acı karşısında olayın peşini bırakmayan herkese teşekkür ederken yapacakları şikayet süreçlerinin ardından açıklamalarını paylaşacaklarını iletti.

Erkin’in daha önce de bir komşunun köpeğini araba ile ezerek ölümüne neden olduğu iddia edildi.

Nero’nun ailesi o gün yaşananları şöyle anlattı:

Olay günü eşim ve ben şehir dışındaydık. Bu nedenle köpeklerimizi yıllardır yaptığımız gibi aile dostlarımız olan Özdemir ailesine emanet etmiştik. Alp Erkin ve eşi Ş.E köpeklerimizi yürüyüşe çıkaran Beyhan Özdemir’e ve kızı Hilal Özdemir’e mesnetsiz hakaretler etmiş ve şiddet göstermişlerdir. Bugüne dek köpeklerimizden herhangi birisinin hiç kimseye zarar verdiği olmamıştır. Bu aileye de hiçbirisinin en ufak bir zararı olmamıştır. Anne kız kendilerinin öfkesine aynı dilde yanıt vermeyince Alp Erkin ve Ş.E iyice hiddetlenmiş, adeta köpeklerimizin yürüyüşten geri getirilmelerini araba içinde ve evimizin önünde volta atarak beklemişlerdir. Nero, aile dostumuz Hilal Özdemir ile yürüyüşten döndüğünde ise Ş.E küçük oğluyla arabadan inmiş, öncelikle olacakları kucağında çocukla izlemeye koyulmuştur. O sırada Alp Erkin Hilal Özdemir’e küfürler ederek üzerine yürümüş, onu ‘Şu an seni gebertmek istiyorum, seni mahvetmek istiyorum’ diyerek tehdit etmiştir. Bunun üzerine Hilal kendisini ve Nero’yu korumak için evimizin bahçesine sığınmış ancak bu cani aile için bu yeterli olmamıştır. Kamera kayıtlarında da açıkça görüldüğü üzere, Ş.E küçücük çocuğunu işlek caddede yere bırakıp koşarak Hilal’e saldırmak üzere evimizin bahçe kapısını zorlamıştır. Bu sırada içeri açılan bahçe kapımızla oğlumuz Nero’ya defalarca vurmuştur. Bununla yetinmeyip evini koruyan oğlumuzun tüylerini koparacak şekilde yerlerde çekiştirince artık Nero kendi evinin bahçesini ve Hilal’i süren hayati tehditlerden koruma amacıyla hamle yapmak zorunda kalmıştır. Bu esnada zaten silahı belinde hazır olan Alp Erkin, Nero’ya son derece hızlı ve soğukkanlı şekilde iki el ateş etmiştir. Nero’nun doğrudan boynuna ve onu öldürmek amacıyla ateş ettiği son derece nettir. Bu olay tasarlayarak yapılmıştır. Nero bu haksızlığı asla hak etmemiştir. Nero’nun kendisini, evini ve yanında şiddet gören bir kişiyi savunmak zorunda bırakıldığı çok nettir. Zira işlenen suç sadece oğlumuza değil aynı zamanda aile dostumuz Hilal’e annesine ve hanemize karşı da işlenmiştir. Bu aile hakkında uzaklaştırma kararı gibi güvenlik tedbirleri başvuruları avukatımız tarafından takip edilmektedir. Bu denli soğukkanlı şekilde silah kullanan bir caninin bu kadar yakınımızda yaşamasından ötürü kendi hayatımız için de endişemiz sürmektedir.” dedi.

?DİKKAT: HASSAS GÖRÜNTÜLER İÇERİR! İstanbul Sarıyer'de Deniz Şenocaklı’nın Nero isimli köpeğinin, komşuları Alp Erkin tarafından haneye tecavüz edilerek silahla öldürdüğü o anlar.

?DİKKAT: HASSAS GÖRÜNTÜLER İÇERİR!İstanbul Sarıyer'de Deniz Şenocaklı’nın Nero isimli köpeğinin, komşuları Alp Erkin tarafından haneye tecavüz edilerek silahla öldürdüğü o anlar.

Ajanimo paylaştı: 26 Temmuz 2020 Pazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fosseptik Çukuruna Düşen Köpeğin Yardımına İtfaiye Ekipleri Koştu

Fosseptik Çukuruna Düşen Köpeğin Yardımına İtfaiye Ekipleri Koştu

Ayasofya Etrafındaki Köpekler Barınağa Götürülüyoröç

Ayasofya Etrafından Toplanan Köpekler Ne Zaman Geri Bırakılacak?