in

Hamile Köpeği Zehirli Hamurlarla Öldürdüler

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde hamile köpek, zehirlenerek öldürüldü. Köpeğin insanı komşusunu suçladı.

Islahiye ilçesine bağlı Altunüzüm Mahallesi’nde yaşayan Yılmaz Günay‘ın hamile köpeği, girdiği bağda zehirlenerek hayatını kaybetti. Köpeğin sahibi Yılmaz Günay, bağ sahibi V.G.’nin bağ ve bahçeye attığı zehirli hamurlar nedeniyle köpeğin zehirlendiğini ileri sürerek, jandarmaya şikayette bulundu. İnceleme başlatan jandarma, köpeğin zehirli hamurla öldürüldüğünü doğruladı. Günay, 25 yıldır hayvancılık yaptığını ve bu zaman diliminde de 30’u aşkın köpeğin öldürüldüğünü söyleyerek, komşusu V.G.’ye tepki gösterdi. 5 yıl önce de komşusunun yaptığı zehirli hamurlar nedeniyle köpeğinin zehirlendiğini anlatan Yılmaz Günay, özür dileyip pişman olduğunu söylemesi üzerine komşusundan şikayetçi olmadıklarını ifade etti.

Komşusu V.G.’nin 2 gün önce bağ ve bahçeye zehirli hamur atarken görüldüğünü söyleyen Yılmaz Günay, “Gebe köpeğim ölmeden 3 gün önce ağabeyim beni arayarak, komşunun bağa zehirli hamur attığını söyledi. Ben de bağa giderek yaptığım incelemede zehirli hamurları gördüm ve durumu jandarmaya bildirdim. Jandarma da V.G’yi arayarak o zehirleri kaldırması istedi. Ancak zehir tamamını toplamamış, köpeğim öldü Ben de olaydan sonra bağ içine gidip yaklaşık 10 adet zehirli hamuru bir poşete koyarak jandarmaya suç duyurusunda bulundum” diye konuştu.
Yılmaz Günay, köpeğin doğumuna 10 gün kaldığını kaydederek, sorumluların cezalandırılmasını istedi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazıklar olsun aynı akibeti yaşarsanız umarım üstelik hamile hiçmi vicdanınız yok nasıl yaratıklarsınız lanet olsun siz ve sizi n gibilerin ateşi bol olsun cehennemin dibinden çıkamayın İnşlh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Didim Türkiye’nin ilk ‘Deneysiz Belediye’si Oldu öç

Didim Türkiye’nin ilk ‘Deneysiz Belediye’si Oldu

Kırım’ın Haçiko’su İnsanını Boğularak Öldüğü Yerde 9 Yıldır Bekliyoröç

Kırım’ın Haçiko’su: İnsanını Boğularak Öldüğü Yerde 9 Yıldır Bekliyor