in

Hamile Kediyi Köpeklerine Parçalatan Vahşi İnsanlar!

Adana’da 3 kişi. sokakta yakaladıkları hamile bir kediyi köpeğin önüne attı. Köpeğin kediyi parçalamasını izleyen zanlılar aranıyor.

Adana’nın Merkez Seyhan ilçesi Mithatpaşa Mahallesi Defne Caddesi’nde, bakkal Zehra Kuşçu’nun baktığı “Çıtır” isimli hamile kedi, vahşi insanlar tarafından köpeklerine parçalatılarak öldürüldü.Hamile Kediyi Köpeklerine Parçalatan Vahşi İnsanlar 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay anı bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıdı.

Görüntülerde, 3 kişi yanlarındaki köpekle yolda ilerlediği sırada park halindeki minibüsün altında bekleyen kediyi görüyor.

Bu sırada zanlılardan biri aracın altındaki kediyi alıp köpeğin önüne atıyor. Pitbull, hamile kediyi parçalayarak öldürüyor.

ANNE VE ÜÇ ÇOCUĞU OLAYA ŞAHİT OLUYOR

Bu anları bir kadın, bebek arabasındaki ve yanındaki iki çocuğuyla çaresizce izliyor. Olayın ardından şüpheliler bölgeden uzaklaşıyor.

Hamile Kediyi Köpeklerine Parçalatan Vahşi İnsanlar 1

Kedisi Çıtır’ın sevecen bir yapıya sahip olduğunu ve sokaktaki insanlardan korkmayıp kendini sevdirdiğini söyleyen Kuşçu şunları söyledi: “Sevecekler zannedip yanlarına yaklaşmış. Köpek saldırınca arabanın altına doğru gitmiş ama kuyruğundan tutup köpeğin önüne atmışlar. Bu nasıl vicdansızlıktır.  Sahipleri asıl suçlular. Kedileri yem diye önüne atıyorlar. Bunu her zaman yapıyorlar. Ben şikayetçiyim. Bir cana kıydılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sivasta boruya sıkışan kediyi itfaiye kurtardıöç

Öğrenci Yurdunun Tuvalet Borusuna Sıkışan Kedi Kurtarıldı

Balçık Dolu Kuyuya Düşen Minik Kedi Kurtarıldıöç

Balçık Dolu Kuyuya Düşen Minik Kedi Kurtarıldı