in

Hamile Kediye Şiddet Uygulayan Kadın Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Ankara’da yoldan geçen bir kadının, kedinin yanına gelip önce sertçe vurduğu daha sonra ise çantasını kediye fırlattığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi..

Ankara‘nın Keçiören ilçesinde meydana gelen olay, güvenlik kameralarının izlenmesi ile ortaya çıktı. Kameralara yansıyan olayda, yolda yürüyen bir kadın, spor salonun bahçesinde yatmakta olan bir kedinin yanına gelerek kediye şiddet uyguladı. Yaşadığı olayın acısı ve şokuyla yerinden fırlayan hamile kedi, korku ile kaçtı. Hiçbir şey olmamış gibi bahçeden çıkan kadın olay yerinden ayrıldı. Olay esnasında yoldan geçen bir kişinin ise olaya müdahale etmemesi dikkat çekti.

Hamile Kediye Siddet Uygulayan Kadin Guvenlik Kamerasina Yakalandi 1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Vurduğu Yetmedi Geri Dönüp Çantasını Fırlattı

Olay yerinden ayrıldığı görünen kadının geri dönüp, bu sefer de elindeki çantayı hızla kediye fırlatması kameralara yansıdı. Yaşadığı olayın şokunu atlatamadığı görülen zavallı, hamile kedi ise kadının çanta darbesinden kıl payı kurtulmayı başardı. Görüntüleri güvenlik kamerasından tesadüfen izleyen Büşra Şahin ise, ” Genelde orada galoşluğun üzerinde oturuyor, gelen geçen herkes sever onu, doğumuna da az kaldı, o da başına böyle bir şey geleceğini hiç tahmin etmemiştir, gerekli her yerde paylaştım ve şikayette bulundum, umarım bulunur ve ceza alır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Helen Violet

Gerçekçi Hayvan Resimleri Sizi Çok Şaşırtacak

Bidenin Can Dostlari Champ ve Major Saraydan Gonderildi

Biden’ın Can Dostları Champ ve Major Beyaz Saray’dan Gönderildi!