in

Hamile Kadını ve Bebeğini Kurtaran Kahraman Köpek

Uyurken kanaması olan ve fark etmeyen kadını köpeği Lola Kurtardı.

lola1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

33 haftalık hamile Jade Ambrose, bir gece yarısı uykudayken köpeği Lola’nın havlamaları ile uyandı. Başta dışarıdan gelen seslere havladığını düşünen Ambrose, tuvalete gitmek için ayağa kalktığında kanaması olduğunu fark etti. Hemen hastaneye giden Ambrose’a doktorlar düşük tehlikesi geçirdiğini söyledi. 8 hafta sonra çocuğunu kucağına alan Ambrose köpeği Lola’ya minnettar.

lola2

Jade Ambrose o gece olanları şöyle anlatıyor; ” O gece Lola’nın havlaması ile uyandım başta dışarıya havlıyor zannettim ancak daha sonra bana havladığını fark ettim. Bu sırada tuvalete gitmek için ayağa kalktığım zaman kanamam olduğunu fark ettim ve hemen hastaneye gittik. Doktorlar bana eğer biraz daha geç kalsaydık bebeğimi düşüreceğimi söylediler.”

lola3

‘O Gece Eve Bebeğim Olmadan Dönebilirdim’

Sözlerine şöyle devam eden Ambrose ”Eğer Lola havlayıp beni uyandırmasaydı o gece bebeğimi kaybedecektim çünkü hiç acı ve ağrı hissetmemiştim. Hastaneye gittiğimde doktorlar bana düşük tehlikesi geçirdiğimi söylediler. O gece eve bebeğim olmadan dönebilirdim. Doktorlar düşük olmamsı için bebeği anne karnında tutmamız gerektiğini söylediler ve 8 hafta hastanede yattıktan sonra Oliver’ı sezaryen ile doğurdum.”

Jade Ambrose’ın en büyük isteği şua 11 haftalık olan oğlu ile köpeği Lola’yı bahçede koşuştururken görmek.

lola-o-c

Kaynak: Daily Mail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iguana snakes 1 öç

Yılanların Arasına Rambo Gibi Dalan İguana

kedi evi ö.ç

Kedi Dostlarımızın Yeni Evleri: Seçim Sandıkları