in

Haluk Levent ile Gamze Özçelik Sokak Hayvanları İçin Bir Araya Geldi ve Müjdeyi Verdi

Kurduğu AHBAP Derneği ile Türkiye’deki yardıma muhtaç insanlara ve hayvanlara yardım eli uzatan Haluk Levent, Umuda Koşanlar Derneği ile farklı coğrafyalardan insanlara yardım eden Gamze Özçelik ile bir araya geldi ve birlikte sokak hayvanları için yeni projeler üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlara ulaşarak yarım eli uzatan AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent gönülleri fethetmeye devam ediyor. Uzun süredir nüfuz alanı giderek artan yardımlarla gündeme gelen AHBAP aynı süreç içerisinde sokak hayvanları ile ilgili de birçok yardım projesine imza attı.

SOKAK HAYVANLARI VE ONARILMASI GEREKEN OKULLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Haluk Levent; oyunculuğa ara vererek kurduğu yardım derneği ‘Umuda Koşanlar’ ile farklı coğrafyalardan insanlara, ailelere, çocuklara ve hayvanlara ulaşarak onlara yardım götüren Gamze Özçelik ile bir araya geldi.

İki ünlü isim kişisel sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile sokak hayvanları için yapılacak projeleri ve yeni öğretim dönemi öncesinde onarılması gereken okullarla ilgili yapılması gerekenleri konuştuklarını açıkladı.

HALUK LEVENT VE GAMZE ÖZÇELİK’İN O PAYLAŞIMLARI:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Belediye Barınağına Uyuşturucu Operasyonuöç

Belediye Barınağına Uyuşturucu Operasyonu

izmir

Köpeğini Demir Çubuk ile Acımasızca Dövdü!