in

Haluk Levent, dertli köpeğin yanına uzanıp şarkı söyledi

Ahbap Derneği kurucusu müzisyen Haluk Levent, Manisa’da konser verdiği sırada gelen köpeğin yanına giderek ona şarkılar söyledi. Haluk Levent, dertli köpeğin yanına uzanıp şarkı söylediği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Yaşam hakkına saygı duyan, Ahbap Derneği kurucusu müzisyen Haluk Levent, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda 103’üncü yıl etkinliklerinde Manisa’da konser verdi.

Birbirinden hareketli şarkılarını sahnede seslendiren Haluk Levent’e Manisalılar da eşlik etti. İzleyenlerle sahne arasının açık olduğunu ve izleyicilerle daha yakında olmak istediğini söyleyen Haluk Levent sahneden inerek seyircilerin arasına karıştı şarkılarını beraber söyledi.

DERTLİ KÖPEĞİN YANINA UZANIP ŞARKI SÖYLEDİ

İzleyicilerin arasına indiği sırada kendisine doğru gelen köpeği fark eden Haluk Levent, köpeğin yanına eğildi. ” O da dertli, o da dertli” diyerek Zor Aşk şarkısını dertli köpeğe sarılarak söyledi.

Köpeğin yere uzandığı sırada şarkısını söylemeye devam eden Haluk Levent’te onun yanına uzandı.

Haluk Levent, dertli köpeğin yanına uzanıp şarkı söyledi

‘ŞARKILAR TÜM CANLILAR İÇİN’

Haluk Levent dertli köpekle gülümseten anlarını Instagram hesabından ” Şarkılar tüm canlılar için” notuyla sevenleriyle paylaştı.

Şarkılar tüm canlılar için.
Bugün konserimi izlemek için gelen bir sokak köpeği.
Efkar bastı ona da💚

CEYLAN ERTEM O ANLARA KAYITSIZ KALAMADI

Yaşam hakkına saygı duyan şarkıcı Ceylan Ertem’de Haluk Levent’in paylaşımına kayıtsız kalmadı. Levent’in dertli köpekle yürükleri ısıtan anlarına, “Ya kuyruğuna yandığım, göbek açışına öldüğüm” yorumunu yaptı.

Walldorf kasabasında kedilerin dışarı çıkması yasaklandı

Jandarma köpeği ‘Sarı Kız’ 4 tilki yavrusuna süt annesi oldu