in

Haliç Üniversitesi’nin Köpeği Bal Yuvasına Geri Getirildi

Haliç Üniveristesi’nin Sütlüce Kampüsü’nde öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından bakılan Bal, iddialara göre şikayet sonrası kaybolmuştu. Bal bugün yuvasına geri döndü.

Haliç Üniversitesi‘nin Sütlüce Kampüsü’nde yaşayan Bal 1 Ocak’ta ortadan kaybolmuştu. Bal’a sahip çıkan öğrenciler ve öğretim görevlileri, Bal’ın mühendislik fakültesi öğretim görevlisinin şikayeti sebebiyle kaybolduğunu iddia etmişti

Konun ayrıntıları için:

Haliç Üniversitesi’nin Köpeği Bal Nerede?

Bal bugün yuvasına geri döndü. Kim tarafından nereye götürüldüğü bilinmeyen Bal iddilara göre Sütlüce mezarlığında bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan Haliç Üniversitesi Hayvanseverler Kulubü öğrencileri, Bal’ın oldukça zayıfladğını ve halsiz olduğunu belirtti. Ruhsal olarak durumu iyi görünmeyen Bal’ın arka bacağında da bir delik olduğunu söyleyen kulübün açıklamas şu şekilde:

“Arka bacağında fotoğraflarda da göreceğiniz tek bir delik açılmış, elletmiyor ve iğne deliği olamayacak kadar büyük, diş izi olamayacak kadar nizami. 
Geldiğinden beri uyuyor, sanki bir uyuşturucu maddenin etkisindeymiş gibi tepkisiz ve ağız dil koordinasyonunu da ayarlayamadığından dili dışarı kaymış bir şekilde yatıyor. 
Ruhsal olarak iyi durumda olmadığı belli, yüzü çökmüş ve eski oyuncu havasından eser kalmamıştır. Screenshot 2 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rektör bey Bal’ın kaybolduğu tarih olan 01.01.2018 itibariyle olan kamera kayıtlarının incelendiğini fakat bir gelişme olmadığını, kendisinin, şu an isim vermeyeceğim bir birim tarafından götürüldüğünü düşündüğünü ve onlara geri getirmelerini söylediğinin bilgisini vermişti, zaten dünkü bu diyalogdan sonra bu sabah okulun güvenlik amiri köpeğin bulunduğunu ve getirildiğini bilgisini verdi. İsim vermiyorum çünkü sürecin başından bu yana her kafadan farklı bir ses çıkıyor ve kesinlik veya net bir bilgi olmadan belirli insanları zan altında bırakmak istemiyoruz. 
Elimizdeki tek net bilgi şudur, bilginin kaynağı Genel Sekreterimiz İbrahim beydir;
Bal, sizlerle daha önce paylaşmış olduğumuz hocaların şikayetleri üzerine gönderilmiştir. Bu kurumumuz içerisinde gerçekleşen bir olaydır ve kulüp olarak kamera kayıtlarını tekrardan bizlerden birinin eşliğiyle izlenmesini talep edeceğiz, sonuç vermezse bu konuyu savcılığa taşıyacağımızı bildirmek isteriz.”

Haliç Üniversitesinin Köpeği Bal Yuvasına Geri Getirildi 1

Umrarız Bal’a bu tarvamayı yaşatanların kim olduğu en kısa zamanda ortaya çıkar. Öğrenciler sorumlular bulunana kadr konuyla ilgili imza kampanyasını devam ettirecekelerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Doktor Berivan Tuncaöç

Hayvanların Yaşadığı Şiddete Dikkat Çekmek için Kısa Film Çektiler

Aysimanın Kediler Üşüyor Çağrısına Belediye Başkanı Cevap Verdiöç

Aysima’nın “Kediler Üşüyor” Çağrısına Belediye Başkanı Cevap Verdi