in

Kedileri Beslediği İçin Komşusu Tarafından Tehdit Edilince Kedisiyle Birlikte Adliyeye Gitti

İş yerinin arkasındaki sokak kedilerinin beslenmesi için verdiği yiyecek ve mamalardan rahatsız olan komşusu tarafından tehdit edildiğini ileri süren Rüstem Avcı, Bursa Adliyesi’ne kucağında bir yavru kediyle gelerek şikayetçi oldu.

Bursa’da müzik aletleri satan 52 yaşındaki Rüstem Avcı, iş yerinin arkasındaki sokak kedilerinin beslenmesi için verdiği yiyecek ve mamalardan rahatsız olan ve bu nedenle kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü komşusu Y.H. hakkında suçu duyurusunda bulundu. Bursa Adliyesi’ne kucağındaki yavru sokak kedisi ile gelen Rüstem Avcı, “Buraya kucağımdaki yavru sokak kedisinin adaleti için geldik. Şikayetimizin takipçisi olacağız” dedi.

Bursa’da Merkez Osmangazi İlçesi Şehreküstü Mahallesi Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi üzerinde müzik aletleri satan Rüstem Avcı ve eşi Selime Avcı, işyerinin arka penceresinin baktığı belediyeye ait yeşil alanda bulunan 40’a yakın sokak kedisini, her gün yiyecek ve mama vermeye başladı. Bundan büyük keyif aldıklarını söyleyen Rüstem Avcı, “Hayvanlara olan bu yaklaşımımız üst katımızda işyeri bulunan Y.H.’yi rahatsız etti. Bu kişi kedilere yiyecek verdiğimiz için beni ve eşimi ölümle tehdit etti” dedi.

 

Rüstem Avcı, kendisini tehdit eden Y.H. hakkında Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Adliye Sarayı’na kucağında yavru sokak kedisi ile gelen Avcı, “Buraya kucağımdaki yavru sokak kedisinin adaleti için geldik. Sokak kedilerinin hakkını korumak için bu suç duyurusunda bulunuyorum. Bu yüzden yavru kedi ile adliyeye geldim. Komşumuz ile yaşadığımız tartışmaların güvenlik kamerası görüntüleri var. Bunları kanıt olarak verdim. Bu işin peşini bırakmayacağım. Şikayetimizin takipçisi olacağız” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domuzlardan Kurtulmak İsteyen Muhtar Köye Avcı Çağırdıöç

Domuzlardan Kurtulmak İsteyen Muhtar, Köye Avcı Çağırdı!

Konyada Vahşet Köpeği Traktörün Arkasına Bağlayıp Kendinden Geçinceye Kadar Sürükledilerö

Konya’da Vahşet: Köpeği Traktörün Arkasına Bağlayıp, Kendinden Geçinceye Kadar Sürüklediler