in

Hakkari’nin Yapışık Dördüz Kedileri Ameliyatla Ayrıldı

Hakkari’de doğuştan göbek bağları yapışık olan 4 kedi yavrusu, Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekimi Faysal Cindioğlu’nun yaptığı başarılı ameliyatla kurtarıldı.

Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan Tekser konutlarında duyarlı 4 çocuk, birbirine yapışık yavru kedileri anneleriyle birlikte görünce hemen Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne haber verdi.

Hakkari'nin Yapışık Dördüz Kedileri Ameliyatla Ayrıldı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bunun üzerine harekete geçen veteriner ekibi, bir kutunun içinde olan kedileri çocuklardan teslim alarak anneleri ile birlikte Sümbül Mahallesi’nde bulunan Hakkari Belediye Başkanlığına ait rehabilitasyon merkezine getirdiler.

Hakkari'nin Yapışık Dördüz Kedileri Ameliyatla Ayrıldı

Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekimi Faysal Cindioğlu, doğuştan göbek bağları yapışık olan 4 kedi yavrusunu 1,5 saat süren başarılı bir operasyonla birbirinden ayırmayı başardı.

Hakkari'nin Yapışık Dördüz Kedileri Ameliyatla Ayrıldı

Cindioğlu, kedilerin gerekli muayenelerini yapıldıktan sonra anneleri ile birlikte belirli aralıklarla kontrole getirilmek koşuluyla hayvan barınağı olmadığı için hayvan severlere teslim etti.

Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekimi Faysal Cindioğlu

Hakkarili çocukların hayvana olan duyarlılığı takdirle karşılanırken, yavrularının başında bir an olsun ayrılmayan kedi ise dikkatlerden kaçmadı.

fft256 mf24616108

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Bayram Hediyeniz Yedikule Hayvan Barınağından Olsunöç

Bu Bayram Hediyeniz Yedikule Hayvan Barınağından Olsun

21150932 1725286421106619 24432558 n 758x426

Okan Üniversitesi Kampüsünden Alınan Portakal Köpek Nerede?