in

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yurdu’nda Vahşet: İki Kediyi 5’inci Kattan Aşağı Attılar

Ankara Hacettetepe Üniversitesi öğrenci evinde dün akşam saatlarinde iki kedinin 5. kattan aşağı atıldığı iddia edildi. Aşağı atılan kedilerden biri hayatını kaybetti diğeri ise yaşam savaşı veriyor.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü‘nde kan donduran bir olay meydana geldi. Öğrenciler, dün akşam saatlerinde kampüs içerisindeki öğrenci evi binasından iki kedinin yere çakıldığını gördü. Görgü tanıklarının iddialarınıa göre, iki kedi bir kaç saniye arayla j bloktaki öğrenci evinin 5 .katından aşağı atılmıştı.

hacettepedehayvancinayetiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kampüs içerisinde baktıları kedileri kanlar içerisinde gören öğrenciler hemen kedileri veteriner kliniğine götürdü. Ancak aşağı atıldığı iddia edilen kedilerden Şükufe, ciğerinin patlaması ve iç kanama nediyle hayatını kaybetti.

Screenshot 3

Aşağı atılan diğer kedinin ise klinikte tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Screenshot 4

Hacettepe Üniversitesi Hayvan Hakları ve Doğayı Koruma Topluluğu üyeleri, öğrenci ve öğretmenler tarafından bakılan ve kampüs içerisinde yaşayan kedilerin canına kimin kastettiğini bulmak için Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü’ne dilekçe vermeye çağırıyor. Öğrenciler, olay sonrası çağırılan polis ekiplerinin konuya ilgisiz kaldığını ve polislerin olayın araştırılmasını isteyen öğrencilere “kedileri gömün” cevabını verdiklerini iddia etti.

Screenshot 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın Sadece Yüzde 001ini Oluşturan İnsanlar Canlıların Yüzde 83ünün Yok Olmasına Yol Açtıöç

‘Dünyanın Sadece Yüzde 0,01’ini Oluşturan İnsanlar, Canlıların Yüzde 83’ünün Yok Olmasına Yol Açtı’

Denize Düşen Köpek Vatandaşların Yardımıyla Kurtarıldıöç 1

Denize Düşen Köpek, Vatandaşların Yardımıyla Kurtarıldı