in ,

Güzel Kuğuya Çirkin Şaka!

İngiltere’de kuğuya çirkin şaka: Başına çorap geçirip göle bıraktılar.

İngiltere‘de bir kuğu, geçtiğimiz pazar günü kafasına bir çorap geçirilmiş halde bulunurken, çirkin şakanın hedefi olan kuğunun ölümden döndüğü belirtildi. İngiltere’de yer alan Lincolnshire’daki Coulson Road‘da bir kuğu acımasız bir şakanın hedefi oldu. Kuğunun başına kimliği belirsiz kişiler tarafından siyah bir çorap geçirildi. 

Guzel Kuguya Cirkin Saka

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Akılsızca Yapılan Şaka Kuğunun Hayatını Alabilirdi

 Lincolnshire polisi, geçtiğimiz pazar günü yaşanan olayı kasıtlı ve “akılsızca bir şaka” olarak nitelendirerek, zamanında müdahale edilmemiş olsa kuşun açlıktan ya da boğularak ölebileceğini söyledi. Polis, olayda rolü olanların izini sürmek amacıyla Kraliyet Ailesi’ne bağlı Hayvanlara Zulmü Önleme Derneği (RSPCA) ile ortak çalışmalara başladı. Polis tarafından yapılan açıklamada, “Çorabın kuğunun başına sıkıca yerleştirildiği ve boynunun ne kadar aşağısında olduğu için nesnenin kasıtlı olarak kuğunun kafasına yerleştirildiğine inanıyoruz. Bunun tesadüfi olduğuna inanmıyoruz. RSPC yetkililerinden Kate Burris, “Bu akılsızca yapılan şaka, zavallı kuğunun uzun süre acı çekmesine neden olabilirdi. Şu anda üreme ve yuvalama mevsiminde oldukları göz önüne alındığında, böyle bir şey aynı zamanda söz konusu kuğuya bağımlı yavrunun da acı çekmesine hatta ölmesine neden olabilirdi.” dedi.

Guzel Kuguya Cirkin Saka 14

Acımasız Suçlular Aranıyor

Ülkede halihazırda uygulanan yaban ve kırsal hayata ilişkin yasa kapsamında koruma altında bulunan kuğuları öldürmek, yaralamak veya çalmak suç sayılıyor. Söz konusu suçu işleyenler 6 ay hapis veya para cezası alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedi ve Kadin Coken Binadan Son Anda Kurtuldu 1

Kedi ve Kadın Zeytinburnu’nda Çöken Binadan Son Anda Kurtuldu

karen pig

Domuz Görünce,’Manzarıyı Yiyor’ Diye Tepki Gösteren Kadının Viral Olan Videosu