in

Güvercin Ailesi Öyle Bir Yere Yuva Yaptı ki…

Adıyaman’da perde dükkanının rafına anne güvercinin bıraktığı 2 adet yumurtadan yavrular dünyaya geldi. İşyeri sahibi bir buçuk aydır rafa dokunmadan, yavruların kanatlanıp uçmasını bekliyor.

Yaklaşık 1,5 ay önce iş yerinin açık olan havalandırma penceresinden giren güvercin, iş yerinin ortasında bulunan rafa 2 adet yumurta bıraktı. Havluların bulunduğu rafa bırakılan yumurtaları fark eden iş yeri sahibi ve çalışanları yumurtalara hiç dokunmadı. Anne güvercin havluların bulunduğu rafın üzerine yuva yaptı.

Guvercin Ailesi Oyle Bir Yere Yuva Yapti ki... 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Bir ayın sonunda yumurtalar çatlayarak yavrular dünyaya geldi. Yavru güvercinler için rafın üzerine iş yeri sahibi su ve yiyecek bıraktı.

143cddfe 3ec1 4373 bd9c 175e405eaa62


Üç haftalık olan yavru güvercinleri iş yeri sahibi ve çalışanları tarafında rahatsız edilmiyor. Rafı yeniden düzenlemek için güvercinlerin uçması bekleniyor.
İş yeri Sahibi Abuzer Güleşen, yumurtaları 1,5 ay önce fark ettiklerini belirterek, “Yaklaşık 1,5 ay önce yumurtaları fark ettik. Anne güvercinin bıraktığı yumurtaların çatlamasını bekledik. Yumurtalar çatlayınca kuşların rahatsız olmaması için hiç karışmadık. Ara ara su ve yemek bıraktık. Yaklaşık 2-3 haftadır yavrular çıktı. Havalandırma penceresinden içeri girdiğini düşünüyoruz. Yavrular daha uçamıyorlar ama büyüdüler. Uçana kadar rahatsız etmeyeceğiz” diye konuştu.

a1c6a5d1 5809 4f81 a6dc 451ef3c151dd
https://youtu.be/Ff-QAK6A7Ng

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genc Muzisyen Doganin Sesi Olmak icin Besteledi

Genç Müzisyen Doğanın Sesi Olmak için Besteledi

Cips Hirsizi Guvenlik Kamerasina Yakalandi

Cips Hırsızı Güvenlik Kamerasına Yakalandı