in

Gürcistan’da Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABD’yi Karış Karış Geziyor

Theron, Maddie’yi Nisan 2011’de Gürcistan’daki bir hayvan barınağından sahiplendi. Maddie sahiplenildiğinde henüz 10 aylıktı. Theron o dönem moda fotoğrafçılığı işi bırakıp doğa fotoğrafçılığına başladı.

Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 9

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Ve tüm seyahatlerine Maddie de eşlik etti. Bir süre sonra Theron manzarayı değil köpeği Maddie’i fotoğraflamaya başladı. Ve ortaya muhteşem görüntüler çıktı. Theron bu görüntüleri bir albüm haline getirdi.

Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 8

Maddie ayrıca Theron’ın başka bir  projesi olan “Neden Kurtarıyoruz”belgeseli için ilham kaynağı oldu. Bu hassas proje, hayvan barınaklarından köpek sahiplenen New Yorklu insanları içeriyor. Theron, bu projeyi özel hale getirmeyi amaçladı ve hayvan kurtarmanın üzücü yönlerine odaklanmak yerine, sadece olumlu şeylere dikkat çekti.

Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 6

Bir köpek kurtarıldıktan sonra ne olduğuna odaklandı: bir kişinin hayatına getirebilecekleri sevinç ve bütünlük. Tıpkı Maddie’nin getirdiği gibi.

Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 4 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 5  Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 7   Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 10 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 11 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 12 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 13 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 14 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 15 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 16 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 17 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 18 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 19 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 20 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 21 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 22 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 23 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 24 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 25 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 26 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 2 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 27 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 28 Gürcistanda Barınaktan Kurtarılan Köpek Şimdi İnsanıyla ABDyi Karış Karış Geziyor 1

Kaynak: Bored Panda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Engelli Hayvanların Etkileyici Fotoğrafları ve Hayat Hikayeleriöç

Bedenlerinden Bir Parça Kaybedip Yeni Hayatlarına Kavuşan Hayvanlar

burcu esmersoyun köpeği

“KÖPEĞİM PEŞİNDE KOŞMAMDAN SIKILDI GALİBA…”