in

Günlerdir Aranan Kayıp Köpeğin, 80 KM Ötedeki Eski Evine Gittiği Ortaya Çıktı!

ABD’de, köpeği ortadan kaybolan ve ilan vererek dostlarını arayan bir aile, onu 80 kilometre uzaklıktaki eski evlerinde buldu.

Sahipleriyle Kansas eyaletindeki Olathe kentinde yaşayan ‘Cleo’ adlı dört yaşındaki köpek ay başında kayboldu. Kayıp ilanı verildi. Birkaç gün sonra, sahiplerinin Missouri eyaleti sınırlarındaki Lawson’daki eski evinin önünde soluğu aldı.

Onu kapının eşiğinde bulan evin yeni sahibi Colton Michael ve ailesini bir süre kendisine yaklaştırmadı. TV kanalı KMBC’ye konuşan Michael şunları söyledi: “Görür görmez bir ailesi olduğunu anladık. Tabii yıllarca yaşadığı yerde başkalarını görünce şaşırdı; ürktü. Ama kısa süre sonra güvenini kazandık ve üzerindeki çipe bakıp sahiplerine ulaşabildik.”

Cleo’nun, iki yıl önce Olathe’a taşındıklarını söyleyen sahipleri telefonda bulunduğuna dair haberi alınca çok sevindi. “Bu kadar uzun yolculuğu nasıl yaptı” diye bir o kadar da şaşırdı.

Yolculuk esnasında en azından bir nehir geçmesi gerektiğini belirten Michael, Cleo’yu, onu almaya giden sahiplerine teslim ettiklerini söyleyerek, “Biz de çok sevdik, bundan böyle iletişim halinde kalacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kum tepeleri kırlangıçların yuvaları oldu

Kum Tepeleri Kırlangıçların Yuvaları Oldu

güliz ayla instagram hesabından kedisi ile çektiği videoyu paylaştı 1

Ünlü Şarkıcı, Kedisiyle Geçirdiği Sevgi Dolu Anları Paylaştı