in

Günlerce Havlayarak Sahibinin Öldüğünü Anlatmaya Çalıştı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, kendisinden 2 gündür haber alınamayan 60 yaşındaki Doğan Gençoğlu evinde ölü bulundu. Yaşlı adamın öldüğü, sokakta sürekli havlayan köpeği sayesinde fark edildi.

Fatih Mahallesi 1901 sokaktaki tek katlı müstakil bir evde yalnız yaşadığı öğrenilen Doğan Gençoğlu, iki gündür evinden çıkmadı. Bunun üzerine durumdan şüphelenen komşuları, Gençoğlu’nun evine gitti. Defalarca kapıyı çalan komşuları açan olmayınca, polis ekiplerine ihbarda bulundu. Eve gelen polis ekipleri, içeriye girdiklerinde Doğan Gençoğlu’nun cansız bedeni ile karşılaştı. Gençoğlu’nun şüpheli ölümü nedeniyle, olay yeri inceleme ekipleri evde detaylı bir çalışma yaptı. Gençoğlu’nun cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından PamukkaleÜniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Günlerce Havlayarak Sahibinin Öldüğünü Anlatmaya Çalıştı 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sahibinin öldüğünü sürekli olarak havlayarak mahalle sakinlerine haber veren ve Gençoğlu’nun cesedinin bulunmasını sağlayan köpeği, Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından alınarak hayvan barınağına götürüldü. Köpeğin evden gitmemek için kendisini alan ekiplere direnmeye çalışması ise dikkat çekti.

Mahalle sakinlerinden Gürbüz Kahya ise oğul isimli köpeğin dünden beridir sokakta dolaşıp havladığını söyleyerek çevre sakinlerine köpeğin haber verdiğini söyledi. Kahya, “Adam yalnız yaşıyordu. Adamın tek arkadaşı köpeğiydi. Köpeği buralarda boş geziyordu. Köpeği gezip havlıyordu, sahibinin öldüğünü hissedip anlatmaya çalışmış. Polisler geldiğinde sonra öldüğü ortaya çıktı” dedi.

Günlerce Havlayarak Sahibinin Öldüğünü Anlatmaya Çalıştı 2

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, Gençoğlu’nun kesin ölüm nedeni yapılacak olan otopsiden sonra belli olacak.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜBİTAK Şampiyonu Öğrencilerinden İyilik HareketiÖÇ

TÜBİTAK Şampiyonu Öğrencilerinden ‘İyilik Hareketi’

Barınak Köpeklerinin Sihirbaza Verdiği Sevimli Tepkileröç

Barınak Köpeklerinin Sihirbaza Verdiği Sevimli Tepkiler