in

Gonca Vuslateri’nden Duygulandıran Mesaj: Hemen Gitme Olur mu Kızım?

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım yazdıklarıyla okuyanları duygulandırdı.

Hayvan dostu kişiliği ile tanınan oyuncu Gonca Vuslateri, köpeği Cissy hakkındaki duygularını takipçileriyle paylaştı. Köpeğinin bir hayli yaşlandığını söyleyen Vuslateri yazdıklarıyla insan ve hayvan arasındaki o bağın ne kadar güçlü ve duygusal olabileceğini bir kez daha göstermiş oldu.

İşte Gonca Vuslateri’nin Köpeği Cissy ile İlgili O Paylaşımı:

View this post on Instagram

Ee Cissy Hanim… artik banyolarimiz sayılı… iyice bunadın.. tek tek patilerini okşadım bu akşam.. çantamın önüne atıp köpek parkında geziyorsun zaten.. yere inince tam bir mızmız.. en kötü zamanlarımızda idare ettik birbirimizi.. ne müzikler dinledim,senaryo çalıştım bağıra bağıra -yazılmamış repliklerinle daima eşlik ettin :hav. 🙂 E.T’ye benzete benzete bitiremediler seni.. Ben de en sevdiğim sahnesini yine oynamak istedim seninle .. Kal .. Gitme .. hemen gitme olur mu kızım. Önümüzdeki bi kaç yıl bana ‘gitme’ dedirtme.. Kalbin büyüdü,gözün körleşti,yavaş yürüyorsun,tuvaletini yapınca utancından ölmek istiyorsun.. Hala.Ama hala.. sen iyisin,insanlar kötü .. biz sizden daha uzun yaşıyoruz.. şu saçmalığın içinde benimle biraz daha kal bebeğim.. Canım Cissy. Hep Duma paylaşıyorum acınılası şeyler yazılmasın hakkında diye ama sahneler özleyecek seni be Cissy .. düşmemişken henüz dişlerin,içinden geçtiğin oyuncaklar bile.. Güzelce yaşlanalım kızım. Nice bıcı bıcılara !? #et #stephenspielberg #dog #instagood #instalike #picoftheday #animals #satınalmasahiplen #hayvanlarıkoruyalım

A post shared by Gonca Vuslateri (@goncavuslateri) on

Gonca Vuslateri’nin Cissy Hakkında Yazdığı Duygusal Mesaj:

“Ee Cissy Hanim… artik banyolarimiz sayılı… iyice bunadın.. tek tek patilerini okşadım bu akşam.. çantamın önüne atıp köpek parkında geziyorsun zaten.. yere inince tam bir mızmız.. en kötü zamanlarımızda idare ettik birbirimizi.. ne müzikler dinledim,senaryo çalıştım bağıra bağıra -yazılmamış repliklerinle daima eşlik ettin :hav. 🙂 E.T’ye benzete benzete bitiremediler seni.. Ben de en sevdiğim sahnesini yine oynamak istedim seninle .. Kal .. Gitme .. hemen gitme olur mu kızım.
Önümüzdeki bi kaç yıl bana ‘gitme’ dedirtme.. Kalbin büyüdü,gözün körleşti,yavaş yürüyorsun,tuvaletini yapınca utancından ölmek istiyorsun.. Hala.Ama hala.. sen iyisin,insanlar kötü .. biz sizden daha uzun yaşıyoruz.. şu saçmalığın içinde benimle biraz daha kal bebeğim.. Canım Cissy.
Hep Duma paylaşıyorum acınılası şeyler yazılmasın hakkında diye ama sahneler özleyecek seni be Cissy .. düşmemişken henüz dişlerin,içinden geçtiğin oyuncaklar bile.. Güzelce yaşlanalım kızım. Nice bıcı bıcılara!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

domuz kelepçe

Boynunda Kelepçe Olan Duyarlı Vatandaşlar Tarafından Kurtarıldı

siirt leylek

Mahsur Kalan Leyleğin İmdadına Vatandaş Yetişti