in ,

Gölete Düşen Kediyi Vatandaşlar Kurtardı

Bursa’nın İnegöl ilçesi Kültür park içerisinde bulunan gölete düşen kedi, bir vatandaş tarafından boğulmaktan son anda kurtarıldı. Üşüyen kedi, elektrikli ısıtıcı ile ısıtıldı

Olay, Bursa‘nın İnegöl ilçesi Hikmet Şahin Kültür Park içerisinde bulunan gölette meydana geldi. Göletin yanında geçen vatandaşlar Tevfik Demirhan, Oğuz İlhan ve Bedri Boyrat, gölet içerisinden kedi sesleri geldiğini fark etti. Telefonun ışıkları ile kediyi havuz içinde arayan arkadaşlardan Tevfik Demirhan, gölete girerek kediyi kurtardı.

Golete Dusen Kediyi Vatandaslar Kurtardi1 scaled

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Suyun içinde üşüyen kedi, önce battaniyeye sarıldı daha sonra ise elektrikli ısıtıcı ile ısıtıldı. Kurtarılan kedi haber verilmesi üzerine olay yerine gelen İnegöl Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi ekiplerine teslim edilerek, tedavi edilmek üzere merkeze götürüldü.
Suya girerek kediyi kurtaran Tevfik Demirhan, “Akşam yürüyüş yapıyorduk, bir kedi sesi duyduk, dikkatli baktığımda suyun içerisinde bir kedi olduğunu gözlemledim. Suya girerek kediyi aldım. Belediyemizin veteriner hekimlerini bekliyoruz. Kedinin gözünde enfeksiyon oluşmuş, kedinin hırıltısı çok fazla büyük ihtimalle üşütmüş” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedilerin Yemegine Ortak Olan Tilki Kameralara Yansidi

Kedilerin Yemeğine Ortak Olan Tilki Kameralara Yansıdı

Demir Parmakliklara Sikisan Kopek Ekipler Tarafindan Kurtarilmayi Bekledi

Demir Parmaklıklara Sıkışan Köpek, Ekipler Tarafından Kurtarılmayı Bekledi