in

Gökhan İnler: Beykoz’daki Yardıma Muhtaç ve Aç Hayvanlara Yardım Etmek İstiyorum

Beykoz’da gördüğü aç ve yardıma muhtaç hayvanlardan etkilenen Başakşehir’in deneyimli oyuncusu Gökhan inler, yetkililere seslendi “Yardım etmek istiyorum”

Medipol Başakşehir’in deneyimli futbolcusu Gökhan İnler, Türkiye Futbol Federasyonunun Tam Saha dergisinde yer alan röportajında kariyerden özel hayatına kadar bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

gökhan İnler hayvansevgisi 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvanlara karşı olan özel ilgisinden de bahseden Gökhan İnler, hayvanlara olan sevgisini ve Polenezköy’de gördüğü rehabilitasyon merkezindeki hayvanların durumu ile ilgili üzüntüsünü belirtirken, yetkililere seslendi “Yardım etmek istiyorum.” 

gökhan inler hayvanlarayardim

Deneyimli oyuncu Gökhan İnler, sokak hayvanlarına karşı duyarlılığını da dile getirerek tam bir hayvansever olduğunu gösterdi. İnler yaptığı açıklamada “Köpekleri çok seviyorum. İki küçük Yorkshire Terrierre’im var. Bir tane de Alman Kurdu köpeğim var. Geçenlerde Beykoz’a gittim, Polenezköy tarafıydı. Orada bir rehabilitasyon merkezi vardı. Kimse çalışmıyordu ama, kötü durumdaydı. Orada birşeyler yapmak gerekir. Bir sürü köpek var hepsi aç ve bakıma muhtaç durumda. Yetkililere buradan sesleniyorum, birşeyler yapılmalı… Sevgi verirsen köpekler bunu çok iyi anlıyor ve sana sadık kalıyor. Bu durum da çok özel. Bu rehabilitasyon merkezi için bir çalışma yapmak isterim. Bu konuda yetkililer bana destek verir ve benimle iletişime geçerlerse çok memnun olurum.” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kucukakbabalaringocyolu 1

Küçük Akbabaların Göç Yolunu Korumak İçin On Dört Ülkenin Uzman Kuruluşları Birleşti

Eyüp Coşkunöç

Şemdinli’de Vatani Görevini Yaparken Bulduğu Köpeği Sahiplendi