in

Gökçer Korkmaz: “Şahsıma Trajikomik, Absürt ve Ağır Derecede İftiralar Atılmaktadır”

Hakkında sokak hayvanlarının tedavisini yaptırmak amacıyla vatandaşlardan para toplayıp, 6 milyon liralık servet sahibi olduğu ileri sürülen Gökçer Korkmaz, hakkında yapılan suçlamalara cevap verdi.

Hakkında sokak hayvanlarının tedavisini yaptırmak amacıyla vatandaşlardan para toplayıp, 6 milyon liralık servet sahibi olduğu ileri sürülen Gökçer Korkmaz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak suçlamaları reddetti.

Korkmaz, hakkında atılanları iftira olarak belirtirken, “şahsıma trajikomik, absurt ve ağır derecede iftiralar atılmaktadır.” şeklinde açıklama yaptı.

Gökçer Korkmaz hakında Aydınlı hayvansever Fırat Sert, Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş, Korkmaz’ın sokak hayvanlarını tedavi ettirme bahanesiyle sosyal medya hesaplarında vatandaşlardan yardım talebinde bulunarak yasa dışı olarak şahsi hesabında para topladığını öne sürmüştü. Sert, Korkmaz’ın, sokak hayvanlarının tedavilerine yetecek miktarda para toplanmasına rağmen yardım kampanyasını sonlandırmadığı iddia etti. Aydınlı hayvansever, Gökçer K.’nin 6 milyona yakın servetin sahibi olduğunu söylemişti.

gokcer korkmaz dolandiricilik iddiasi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Gökçer Korkmaz’a 6 Milyon Liralık Vurgun İddiasıyla Suç Duyurusu

Gökçer Korkmaz’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama

Kamuoyuna ,

Şahsım hakkında Bilinçli ve korkunç derecede yayınlar yapılmakta, şahsıma trajikomik, absurt ve ağır derecede iftiralar atılmaktadır.

Şahsıma bilincli kotuluk yapilmaya çalışılmakta ve daha da üzücüsü rahmani olarak da bu yasamdaki en buyuk gunahlardan olan kul hakkina girilmektedir.

Bu sistemli yıpratma eylemlerinin kimler ile baglantili bir sekilde gerçekleştiğinin farkındayım. Bu iftira ve itibar suikastçilerinin, çamur atalim izi kalsincıların zavallliginı, kendi ruhsal mutsuzluklari ile birlikte yasama da mutsuzluk yaymaya caliştıklarını ve en cok da aslinda kendi ruhlarini cehemneme cevirdiklerini üzülerek takip etmekteyim.

Karanlık zihinlerinizle hep savaştım ve savaşmaya da devam edeceğim.

Hayatlarini Boyle karanlik duygular ile harcayarak, aslinda bana degil kimseye degil , en cok ve tamamen kendi ruhlarini cehemneme cevirmisler.

Bu zamana kadar hep sabrettim, sustum fakat an itibari ile avukatim tüm sorumlular hakkında tek tek gerekeni yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gokcer korkmaz dolandiricilik iddiasi

Gökçer Korkmaz’a 6 Milyon Liralık Vurgun İddiasıyla Suç Duyurusu

Maltese On White 04

Maltese Terrier Köpek Cinsi, Özellikleri, Karakteri Ve Bakımı