in ,

Gizem Özdilli, Sokaklarda Başıboş Köpek İstemiyormuş!

Eski model Gizem Özdilli, sosyal medya hesabından hayvanseverlere çağrıda bulundu “Sokaklarda başıboş köpek istemiyoruz.”

Eski Model Gizem Özdilli, sosyal medya hesabından Yunanistan’da sokak köpeklerinin saldırısı sonucu hayatını kaybeden bir profesöre dair haberi paylaşarak bu haber üzerinden hayvanseverlere çağrıda bulundu

Sokaklarda başıboş köpekler istemiyoruz diyen Özdilli, hayvanseverler hepsini evlerine alsın, baksın, eğitsin dedi.

Screen Shot 2017 09 25 at 13.16.09

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Gizem Özdilli’nin sokak köpeklerinden rahatsızlığı, akıllara Hıncal Uluç ve Ege Cansen’in peşpeşe yazdığı köşe yazılarını getirdi. Uluç ve Cansen’de sokak köpeklerinden rahatsızlığını dile getirip “Sokaklarda başıboş köpekler istemediklerini” söylemişlerdi… Özdilli’nin yaptığı açıklamalar hayvanseverlerden büyük tepki gördü.

SOKAK KÖPEKLERİNİN İSTENMEDİĞİ SOKAKLAR KİME AİT!

Sokaklarda başıboş köpekler istemeyen Özdilli, sokakların sadece insanlara ait olduğu düşüncesiyle yaptığı açıklamada, sokaklarda köpek istemezken, sokaklardaki daha büyük tehlike olan İNSANLARIN eğitimi konusunda henüz bir açıklama yapmadı!

Masum hayvanların her gün tecavüz, şiddet ve öldürülme haberlerini hiçe sayan Özdilli’nin Yunanistan’da dağlık bir bölgede ölüme terkedilen hayvanların açlıktan yaptığı saldırı üzerinden köpeklere saldırması tepki çekti. Profesörün ölüm haberi üzerinden sokaklarda zararsız ve sevgiye aç hayvanları hedef alan Özdilli’nin, sokakların sadece insanlara ait olduğunu düşünmesi ise bir başka talihsizlik!

gizemozdilli sokakkopekleri

SALDIRGANLIK VE ŞİDDET

Yüzyıllardır insanlarla bir arada yaşayan köpeklerin eğitimsiz ve cahil insanlar tarafından özel olarak saldırganlaştırıldığı, kontrolsüz üremeye zorlandığı, satıldığı ve bir heves ile satın alındıktan sonra sokaklara terk edildiği bir ortamda, suçlu kim sizce!

Sokaklardaki köpeklerden rahatsız olan Özdilli’nin , TACİZ, TECAVÜZ, ŞİDDET ve CİNAYET ile yeryüzünün en tehlikeli varlığı İNSANDAN rahatsız olması gerekirken masum hayvanlara saldırması tüm hayvanseverlerden olduğu gibi bizim de tepkimizi çekti.

Gizem Özdilli’ye önerimiz: SOKAĞA ÇIKIP BİR KÖPEĞİN GÖZLERİNE BAKIP, BAŞINI OKŞAYIP, BİR KEDİYE MAMA VERDİĞİNİZDE İNSANLARDAN GÖRMEYECEĞİNİZ SEVGİYİ GÖRECEKSİNİZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

adana yangın zeytinöç

Yangın Çıkan Apartmanda Mahsur Kalan Köpek, Korkudan Saklandığı Koltuğun Altında Bulundu

Erdekin Kurtuluşunu Domuz Öldürerek KutladılarErdekin Kurtuluşunu Domuz Öldürerek Kutladılaröç

Erdek’in Kurtuluşunu Domuz Öldürerek Kutladılar