in

Geyik, Kendisini Vuran Avcıyı Öldürdü

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Arkansas eyaletinde bir geyik kendisini kurşunla yaralayan avcıyı sert darbeler vurarak öldürdü.

Yellville şehrinin kırsal alanında yaşanan olayda 66 yaşındaki avcı Thomas Alexander bir geyiği tüfekle vurarak yaraladı. Hayvanın ölüp ölmediğini kontrol etmek için yanına giden avcı bir anda hareketlenen geyiğin sert darbeleriyle yere yığıldı. Cep telefonuyla ailesini arayan avcı konumunu bildirdi ve daha sonra hastaneye kaldırıldı.

geyiköç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Civarda bulunan Baxter Regional Medical Center’a kaldırılan avcının tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Yaralı avcının ambulansta fenalaştığı ve hastaneye gelmeden önce nefesinin kesildiği açıklandı.

Arkansas Avcılık ve Balıkçılık Komisyonu yetkilisi Keith Stephens yaklaşık 20 yıldır bu görevde olduğunu belirterek, “Daha önce böyle tuhaf şeyin yaşandığına şahit olmamıştım. Büyük ihtimalle geyiğe yaklaştığı zaman, hayvan ayaklandı ve ona boynuzu ve ayaklarıyla darbeler vurdu. Çünkü maktulün vücudunda darbelere dayalı ağır yara izleri vardı.” diye konuştu.

Stephens, Thomas Alexander’ın vücuduna otopsi yapılmadığını ve bu nedenle ölüm nedenini tam olarak bilemeyeceklerini kaydetti. Stephens, 66 yaşındaki avcının geyiğin saldırısı sonrası kalp krizi geçirmiş olabileceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Euronews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kafasına Aldığı Darbelerle Bir Gözü Görmeyen Caretta Caretta 4 Yıl Sonra Sağlığına Kavuştu öç

Kafasına Aldığı Darbelerle Bir Gözü Görmeyen Caretta Caretta 4 Yıl Sonra Sağlığına Kavuştu

Gözleri Bantlı Bulunan Saz Delicesi Tedaviye Alındıöç

Gözleri Bantlı Bulunan Saz Delicesi Tedaviye Alındı