in

Gelirleri Sokak Hayvanlarına Bağışlanan İlginç Çanta Tasarımları

Burçak Beşlioğlu, İnci Kutay ve BGD ortaklığıyla hazırlanan projede tasarlanan çanta modellerinin gelirleri sokaktaki hayvanlar için harcanacak.

Burçak Beşlioğlu, İnci Kutay ve Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği (BGD) yıllardır ortak bir amaç için çalışarak sokak hayvanlarına yardım ediyor. 2015’te ve 2016’da yer verilen projeye sonraki dönemde Ersin Karabulut’un tasarımları da eklenmişti.

cantailk

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Kış yaklaşıyor ve proje yeni koleksiyonuyla tekrar karşımıza çıkıyor. Tişört, çanta, mini cüzdan ve kalemliklerden herhangi biri satın alındığında yardım süreci de başlamış oluyor. Çünkü projeden elde edilen gelirin tamamı sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için kullanılıyor.

canta1

Aldığınız ürünler sizin adınıza Koruncuk Vakfı‘na bağışlanıyor. Böylece sokak hayvanlarının yaşamında güzel bir iz bırakmış oluyorsunuz.

canta2

Bu koleksiyonda tasarımcılar, reklamcılar ve sanat yönetmenlerinin yanı sıra birçok farklı alan ve disiplinden ismin de çalışmaları yer alıyor. Bu yılki koleksiyonda yer alan isimler şu şekilde: yazar Kemal Hamamcıoğlu’nun bir sözü, haberci-sunucu Emre Buga, sokakta bulduğu ve şu an birlikte yaşadığı kedisini çizen 10 yaşındaki Zeynep Akbaharer, Sadi Tekin, Aykut Aydoğdu, Ahmet Arif Eken, Atilay Aşkaroğlu, Berat Pekmezci, Dilem Serbes, Efe Kaptanoğlu, Volkan Ölmez.

canta3

canta4

canta

canta5

canta7

canta11

Sipariş için Burçak Beşlioğlu ile [email protected] adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Bigumigu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi miyav ö.ç

Kediler Neden Miyavlar?

köpek öç.

Ve Ben Artık Bu Şehre Aşığım