in

Gaziantep’te Köpeğe Önce Kemerle İşkence Ettiler, Sonra 20 Metre Yükseklikten Attılar

Gaziantep’te, kimliği belirsiz 2 kişi tarafından boğazına bağlanan kemerle yolda sürüklendikten sonra 20 merte yükseklikten mağara girişine atılan köpek, itfaiye ve hayvanat bahçesi personelinin yaptığı çalışma ile kurtarıldı.

Gaziantep Kıbrıs Mahallesi‘nde öğle saatlerinde 2 kişi, bir köpeği, boğazına bağladıkları kemerle sürükleyip götürerek yaklaşık 20 metre yükseklikten mağara girişine atarak kaçtı. Mahallede oyun oynayan çocuklar, olayı görüp, ailelerine söyledi.

Gaziantep'te Köpeğe Önce Kemerle İşkence Ettiler, Sonra 20 Metre Yükseklikten Attılar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler de kurtarma çalışması için Gaziantep Hayvanat Bahçesi görevlilerinden yardım istedi. Vinç yardımı ile aşağı indirilen itfaiye eri ve Hayvanat Bahçesi görevlileri, yaklaşık bir saat sonra köpeği, sığındığı mağaranın ücra bir köşesinde bitkin halde buldu. İtfaiye erinin kucağına aldığı ayakları kırılan köpek, vinç yardımıyla düştüğü mağaradan çıkarıldı.

Gaziantep'te Köpeğe Önce Kemerle İşkence Ettiler, Sonra 20 Metre Yükseklikten Attılar

Hayvanat bahçesi görevlisi Ümit Aydos, köpeği mağaranın karanlık bir köşesinde bulduklarını söyleyerek, “Köpeği bulmak için mağaranın en ucuna kadar gittik. Gerçekten çok büyük bir mağaraydı. Köpeğin karanlık bir köşede sessizce beklediğini gördük. Kucağımıza alıp çıkardık. İlk belirlememize göre, köpeğin ön ve arka ayakları kırılmış durumda. Hayvanat bahçesinde gerekli tedaviyi yapacağız” dedi.

Hayvanat bahçesine götürülen köpeğin tedavisine başlanıldığı belirtilirken, polis görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda köpeğe işkence yaparak mağaraya atan 2 kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazık günah…Köpekler kediler gibi düşmez,daha sert ve biçimsiz düşerler..Aslında tüm hayvanları yüksekten atmak yaralanmalarına sebebiyet verir ve eziyettir…Hangi Allahsız ona bu işkenceyi reva gördüyse, kendi akıbeti de aynı olsun inşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Long Term Effects of Ear Infections in Dogs 758x426

Köpeklerde Kulak Enfeksiyonu Ve Ciddi Etkileri

Dünyanın En Sevimli Üzgün Kedisi Luhuöç

Dünyanın En Sevimli “Üzgün” Kedisi Luhu