in

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı!

Gaziantep Üniversitesi Rekörü Prof. Dr. Ali Gür’ün üniversite kampüsündeki köpeklerin şikayet nedeniyle toplatıldığına dair attığı tweet öğrencilerce tepkiyle karşılandı.

Gaziantep Üniversitesi içerisinde öğrenciler tarafından bakılan köpekler şikayetler nedeniyle toplatılıyor. Üstelik Üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Ali Gür‘de toplamaları doğrulayan bir tweet attı.

50292220 2271162532918175 2957701963938004992 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Okuldaki hayvanlara bakan duyarlı öğrenciler, hayvanların toplatılmasını ve rektörlerinin tavrını eleştirirken kampüsteki hayvanların hiçbirinin saldırgan olmadığını sadece sevgi istediklerini belirtiyor.

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 2

Gaziantep Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı öğrencisinin Ajanimo‘ya yaptığı açıklamada:

Öğrencilerin sürekli kendi aralarında bu kedileri zehirlemek lazım, bu köpekler gitsin korkuyoruz dediklerini duyuyorum. Söz konusu köpekler asla saldırgan bir tavır göstermeyen, sevgi için sevilmek için peşinizden gelen köpekler. Bazı öğrenciler yüzünden o kadar bıkmışlar ki son zamanlarda tanımadıklarının yanına yaklaşmıyorlar bile. Yağmur yağdığında sırılsıklam olup bir ağacın altında kurumayı beklemekten başka hiçbir şey yapmıyorlar, öğretim görevlileri sürekli olarak şikayetçi oluyor toplatılmaları konusunda”. dedi.

‘Yavaş Yavaş Bütün Köpeklerimizi Toplattı’

Hayvanların kampüste yaşamının devam etmesini ve kampüslerinde onlarca köpekle yaşamayı başarabilen üniversitelerin örnek alınması gerektiğini söyleyen öğrenci, sözlerine şöyle devam etti “Çok büyük bir yemekhaneye sahip, her gün etli yemek çıkan üniversitede aç kalıyorlar üstelik. Öğrencilerin ve öğretim görevlilerin nefretini bastırmak normalde rektörün görevi iken bizim rektörümüz Prof. Dr. Ali GÜR ortamı sakinleştirmek yerine. haftalardır yavaş yavaş bütün köpeklerimizi toplattı.”

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 1

Prof. Dr. Ali Gür’ün twitter’daki paylaşımının altına üniversitenin onlarca öğrencisi köpeklerden şikayetçi olmadığını yazdı. Çözümün hayvanları toplatmak olmadığını söyleyen öğrenciler rektörlerine çözüm önerilerinde bulundu.

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 3

 

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 4

 

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 6

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 7

 

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 8

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 2 1

Gaziantep Üniversitesi Rektöründen Köpek Toplatma İtirafı 1 1

Screenshot 3 1

Umarız Gaziantep Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ali Gür şikayetlere kulak verdiği gibi, köpeklerin okulda kalmasını isteyen öğrencilerin önerilerine de kulak verir.

Ege Üniversitesi Rektörü, Kedi ve Köpeklere Yuva Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emekli Hemşire 14 Yıldır Kedi BesliyorÖÇ

Emekli Hemşire 14 Yıldır Kedi Besliyor

islamiyette kedi

İslamiyette Kedinin Özel Yeri