in

Gaziantep Nurdağı’nda Hamile Tilkinin Canına Kıyıp Direğe Astılar

Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Başpınar Mahallesi girişindeki demir elektrik direğine asılı halde hayatını kaybetmiş bir tilki bulundu. Mahalleli tarafından bulunan tilkinin başından vurularak kuyruğunun kesildiği belirlendi.

Evcil ve yaban hayvanlarına yönelen insan şiddeti dur durak bilmezken, hükümet ve muhalefet partiler gerek oy kaybederiz korkusu gerek hayvanlar üzerinden para kazanan kişilerin tehditleri yüzünden hayvan haklarını koruyan yasayı yıllardır çıkaramıyor. Bu süre içerisinde olan hayvanlara oluyor ve insanlar tarafından canice öldürülüyorlar. Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Başpınar Mahallesi girişindeki demir elektrik direğine asılarak öldürülen hamile tilki de, yıllardır çıkarılamayan yasanın son kurbanlarında biri oldu.

Gaziantep Nurdaginda Hamile Tilkinin Canina Kiyip Direge Astilar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hamile Tilki Karnındaki Yavrusuyla Birlikte Öldürüldü

Mahalleli tarafından bulunan tilkinin başından vurularak kuyruğunun kesildiği belirlendi.Mahalleli tarafından direkten indirilen tilkinin resimleri, sosyal medyadan paylaşılınca hayvanseverlerin tepkisine neden oldu. Mahalleli tilkinin karnındaki yavrusu ile birlikte hayatını kaybettiğini iddia ederken, hayvanseverlerin tepkisi üzerine Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından inceleme başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karizmatik oyuncu Kivanc Tatlitugun Hayvanlara ve Dogaya Olan Tutkusu

Bebek Gibi Baktığı Hayvanı Duyunca, Kıvanç Tatlıtuğ’a Bir Kez Daha Hayran Kalacaksınız

Yagmurdan Korunmak icin Sigindiklari Yerdeki Goruntuleri Icimizi Isitti

Kedilerin Yağmurdan Korunmak İçin Sığındıkları Yerdeki Görüntüleri İçimizi Isıttı