in

Gamze Kazada Öldü, Kedisi 6 Aydır Kapısından Ayrılmıyor

AntalyaMuratpaşa ilçesinde özel hastanede staj yapan Yaren Su Şayli (18) ve Gamze Yılbaş, 17 Temmuz sabahı arkadaşları İlayda Kılıç’ın kullandığı hafif ticari araca binerek hastaneye doğru yola çıktı. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen araç, Sakıp Sabancı Bulvarı’nda kontrolden çıkarak, reklam tabelası ve refüjdeki demir çitlere çarpıp taklalar attı. Aracın arka koltuğundan yola fırlayan Yılbaş, yaşamını yitirdi. Aracı kullanan İlayda Kılıç’ın cezasını çekmesini isteyen Yılbaş’ın annesi Döndü Bora, “Ülkemizde adalet varsa yerini bulsun. Altı aydır bir mahkeme görülmedi. Karşı taraf işinde gücünde; biz yaşamıyoruz. Babası, ailem yaşamıyor. Gamze bizim umudumuzdu, hepsi gitti” dedi.’da trafik kazasında ölen Gamze Yılbaş’ın (17) kedisi ‘Duman’, 6 aydır genç kızın odasının önünde bekliyor.

Muratpaşa ilçesinde özel hastanede staj yapan Yaren Su Şayli (18) ve Gamze Yılbaş, 17 Temmuz sabahı arkadaşları İlayda Kılıç’ın kullandığı hafif ticari araca binerek hastaneye doğru yola çıktı. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen araç, Sakıp Sabancı Bulvarı’nda kontrolden çıkarak, reklam tabelası ve refüjdeki demir çitlere çarpıp taklalar attı. Aracın arka koltuğundan yola fırlayan Yılbaş, yaşamını yitirdi.

5a758ecb7152d833b8af2c59

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aracı kullanan İlayda Kılıç’ın cezasını çekmesini isteyen Yılbaş’ın annesi Döndü Bora, “Ülkemizde adalet varsa yerini bulsun. Altı aydır bir mahkeme görülmedi. Karşı taraf işinde gücünde; biz yaşamıyoruz. Babası, ailem yaşamıyor. Gamze bizim umudumuzdu, hepsi gitti” dedi.

5a758f067152d833b8af2c5b

Her sabah işe giderken kendisinin yaptırdığı ve üzerinde kızının fotoğraflarının bulunduğu yorgan ve yastıklarına ‘Allahaısmarladık’ dediğini, akşam geldiğinde ise ‘İyi geceler’ dediğini anlatan Döndü Bora, şöyle konuştu:
Ondan hatıra kalan kedimiz ‘Duman’ var. O çok kötü. Fırsatını bulduğu takdirde ya yatağın üzerinde ya da içerisine giriyor. Ama mutlaka odasında. Duman artık doğru dürüst yemek yemiyor. İnanılmaz derecede zayıfladı, tüy döktü. Veterinerlere götürdük. Hâlâ kızımı arıyor. Kapının arkasında bekliyor. Kapı açıldığında giriyor ve buradan ayrılmıyor.”

Gamze Yılbaş’ın küçükken sahiplendiği ‘Duman’ adlı kedisi, genç kızın oda kapısını, açılması için sık sık tırmalıyor. Açılan kapıdan giren Duman, sahibinin dolapta asılı kıyafetlerini koklayıp yatağının üzerinde uyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Tekirin Gözünden Şiddetöç

Bir ‘Tekir’in Gözü’nden Şiddet

Untitled 1 Recovered

Arkadaşının Vurduğu Kaz, Kafasına Düşen Avcı Beyin Travması Geçirdi