in

Futbolcu Gökhan İnler Sokak Hayvanları için Kampanya Başlattı

Gökhan İnler’in vakfı İSEV ile Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği işbirliğiyle “Türkiye Sokak Canlarını Seviyor” kamu spotu hazırlandı

Hayvan barınaklarını sıkça ziyareti ile tam bir hayvan dostu olarak bilinen dünyaca tanınmış Başakşehirli futbolcu Gökhan İnler‘in hazırlamış olduğu “Türkiye Sokak Canlarını Seviyor” adlı kampanya Gökhan İnler’in kurduğu İSEV ile Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği işbirliğiyle yapıldı.

gokhan inler sokaktaki canlilara el atti 8435 dhaphoto2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sokak canlılarına sahip çıkmak, hayvana şiddeti önlemek, hayvanların korunması konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan “Türkiye Sokak Canlarını Seviyor” adlı kampanya için iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri destek oldu.

Demet Sabancı, Süleyman Orakçıoğlu, Prof Dr Bingür Sönmez, Altan Gördüm, Aslı Şafak, Oylum Talu, Güliz Ayla, Pamir Pekin, Birce Akalay, Atiye, Esra Balıkçı, Gonca Vuslateri ve Hakkı Yılmaz’ın destek olduğu projenin kamuspotu filminin çekimi, yönetmen Murad Küçük tarafından ve Türkiye’nin en büyük stüdyolarından Orion’da gerçekleşti.

Ünlüler, çekilen filmi #turkiyesokakcanlariniseviyor# hastagi ile sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladı.

Hayvanlara yapılan şiddete duyarlılığı artırmak amacıyla yola çıkan yıldız futbolcu Gökhan İnler yaptığı açıklamada; “Hayvana şiddet olaylarının yaşattığı üzüntüyle sokak canlarını korumak için el ele verdik. Emeği geçen herkese ve çok değerli katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaelide Yakılmış Kedi Bulunduöç

Kocaeli’de Yakılmış Kedi Bulundu

Sulama Havuzunda Mahsur Kalan Köpekler Kurtarıldıöç

Sulama Havuzunda Mahsur Kalan Köpekler Kurtarıldı