in

Fethiye’de İki Köpek Öldürüldü!

Muğla Fethiye’de, 2 köpeğin zehirlenerek, öldürülmesi üzerine bir araya gelen ilçe sakinleri, duruma tepki gösterdi. Fethiye Belediyesi’nce savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Foça Mahallesi‘nin turistik bölgesi Çalış mevkisinde, pazar günü 2 köpeğin zehirlenerek, öldürülmesi, Fethiyelileri öfkelendirdi. Eylem için dün akşam bir araya gelen ilçe sakinlerine, bölge sakini yabancı uyruklular da destek verdi.

fethiyede kopeklerin zehirlenmesine tepki 8206 dhaphoto3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eyleme katılan 20 hayvansever, ‘Sevmiyor olman öldürmeni gerektirmez’, ‘Katilimi bulun’, ‘Hayvanlara eziyete hayır’, ‘Doğanın dengesi hayvanlarla korunur’ yazılı pankartları taşıdı. Fethiyeliler, köpeklerin öldürüldüğü yere karanfil bıraktı.

fethiyede kopeklerin zehirlenmesine tepki 8206 dhaphoto1

Grup adına açıklama yapan Hayvan Destek ve Eğitim Derneği Başkanı Gökçen Gökmen Bayram, bölgede yıllardır yaşayan 2 sokak köpeğinin kimliği belirsiz kişilerce öldürüldüğünü öne sürdü. Bayram, “Olayla ilgili Fethiye Belediyesi de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Hayvana tahammülü olmayanın, insana da tahammülü olmaz. Bu insanlar tehlikeli. Fethiye gibi bir yerde, bu gibi insanların olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu bölgede yaşayan başka hayvanlar da var. Bu olayların önüne geçilmesini istiyoruz” dedi.

fethiyede kopeklerin zehirlenmesine tepki 8206 dhaphoto5

Yorum

Yorum Ekle
  1. İnsanlar sadece gücü yetenlere kötü davranır. Ya anlamıyorum sana zararı dokunmayan hayvana neden böyle bişey yapıyorsun ya! Lütfen tepkiler artsın. Böyle insanları dünyada bile bulundurmamak lazım! Cehennemin dibine gitsin bu kötülüğü yapanlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nadir Görülen Beyaz Ren Geyiği Norveçte Görüntülendiöç

Nadir Görülen Beyaz Ren Geyiği Norveç’te Görüntülendi

Yavru Domuzu Defelarca Bıçaklayıp Görüntüleri Sosyal Medyadan Paylaştıöç

Yavru Domuzu Defelarca Bıçaklayıp Görüntüleri Sosyal Medyadan Paylaştı