in

Fatma Girik’in Acı Günü: Can Dostunu Trafik Kazasında Kaybetti

Fatma Girik’in can dostu Nazlı geçirdiği trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yumdu. Uzun süredir Nazlı ile birlikte olduğunu söyleyen Girik, “Onun sesini duymak onunla olmak bana güç veriyordu” dedi.

Türk sinemasının duayen isimlerden Fatma Girik’in can dostu Nazlı’ya evinin bulunduğu sokakta araba çarptı. Bakıcısıyla birlikte yürüyüş yaptığı sırada arabanın çarptığı Golden Retriever cinsi bir köpek olan Nazlı, veteriner hekime götürülerek ilk müdahalesi yapıldı. Üç gün süren tedavinin sonunda ise Nazlı hayata gözlerini yumdu.

Lülü ve Nazlı isimli köpekleri ile birlikte evinde yaşayan ve geçirdiği iki operasyon sonrasında kalça protezi nedeniyle yürümekte güçlük çeken Fatma Girik 13 yaşındaki köpeğinin ölümünden büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

“ONUN SESİNİ DUYMAK BANA GÜÇ VERİYORDU…”

Fatma Girik Sözcü’ye yaptığı açıklamada “Nazlı köpeğim bana 56 yıllık hayat arkadaşımın Memduh’umun yadigarıydı. Memduh bey yavruyken evimize getirmişti. Yaklaşık 7 yıl hep birlikte yaşadık. O nedenle Nazlı’nın benim hayatımda büyük yeri vardı. Gerçi yaşlanmış yürümekte zorluk çekiyordu ama yine de onun sesini duymak onunla olmak bana güç veriyordu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaralanan Köpeğin Islanmaması için Üstüne Montunu Örten Trafik Polisi

Yaralanan Köpeğin Islanmaması için Üstüne Montunu Örten Trafik Polisi

Kumruların Yuvasını Bozmamak için İlginç Bir Çözüm Yolu Bulduöç

Kumruların Yuvasını Bozmamak için İlginç Bir Çözüm Yolu Buldu