in ,

Fatih’te Sayıları 20’yi Aşan Köpek Ortadan Kayboldu

Fatih’teki hayvanseverlerin gözbebeği olan ve sayıları 20’yi geçen aralarında yavruların da olduğu köpeklerden günlerdir haber alınamıyor. Yaklaşık olarak 1 aydır kayıp olan köpeklerden hiçbir iz olmaması, akıllara hayvanların öldürüldüğü veya ormana atıldığı gibi kötü senaryoları getiriyor.

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Topkapı Sarayı’nın alt bahçelerinde yaşayan ve hayvanseverler tarafından bakılıp beslenen köpeklerden günlerdir haber alınamıyor. İçlerinde yavru köpeklerinde olduğu sayısı 20’den fazla köpeğin kaybolduğunu fark eden hayvanseverler seslerini duyurmak istiyor. Bölgede daha öncede köpeklerin kaybolduğunu ve sosyal medyadan yapılan baskı sonucu köpeklerin geri getirildiğini iddia eden hayvanseverler, kaybolan hayvanların hayatlarından endişe ediyor.

Fatihte Sayilari 20yi Asan Kopek Ortadan Kayboldu 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Teker Teker Kayboldular

Hayvanseverlerin kayıp köpekler konusunda dikkat çekmek istedikleri nokta ise, önceki kayıpta olduğu gibi köpeklerin bir anda değil teker teker ortadan kaybolduğu. Köpeklerin birileri tarafından kendi imkanları ile yok edildiğini düşünen hayvanseveler, çevredekilerle ve Topkapı Sarayı’ndaki görevlilerle konuşmalarına rağmen hiçbir iz bulamıyor. Hayvanların can güvenliğinden şüphe duyan hayvanseverler seslerinin duyulmasını ve kaybolan köpeklerin sağlıklı bir şekilde tekrar eski yaşam alanlarına getirilmelerini istiyor.

Fatihte Sayilari 20yi Asan Kopek Ortadan Kayboldu 2 1
Fatihte Sayilari 20yi Asan Kopek Ortadan Kayboldu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evcil Hayvanlarinizin Pelus Kardeslerine Bayilacaksiniz

Evcil Hayvanların Peluş İkizlerine Bayılacaksınız

Doganin En Cevik Hayvani Konyada Goruntulendi

Doğanın En Çevik Hayvanı Konya’da Görüntülendi