in

Fatih’te Çöp Toplayıcısı Tarafından Bıçaklanıp Tecavüze Uğrayan Köpek Emin Ellerde

Fatih’te çöp toplayıcısı şahıs tarafından bıçaklanan ve tecavüze uğrayan köpek Yedikule Hayvan Barınağı’nda tedavi altına alındı.

Fatih Şehremini Mahallesi’nde dün gece meydana gelen olay mahalleyi ayağa kaldırdı. Bir kağıt toplayıcısının köpeğe tecavüz ettiğini ve bıçakladığını gören mahalle sakinleri kağıt toplayıcısını döverek durumu Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’na bildirdi. Olayın şoku ile olay yerine uzaklaşan köpek yakalanarak barınağa getirildi.

TECAVüZCÜYE MAHALLELİDEN TEKME TOKAT DAYAK…‪İstanbul Fatih'te bir köpeğe tecavüz etmek isteyen kağıt toplayıcı, mahalleli tarafından tekme tokat dövüldü. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.‬

Ajanimo paylaştı: 5 Şubat 2019 Salı

Büyük bir travma geçiren köpek hemen ameliyata alındı. Yedikule Hayvan Barınağı Yöneticisi Meral Olcay konuyla ilgili Ajanimo.com’a açıklama yaptı:

köepk 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Hayvan, barınağa geldiğinde çok kanaması vardı. Hemen kanama durdurularak hayvan ameliyata alındı” Köpeğin makatından bıçaklandığını söyleyen Olcay, çok kanaması olduğu için tedirgindik ama sabah kendine gelmişti ve hayati tehlikeyi atlattığını söyledi.

köepk 2

“Hiçbir canlı kötü doğmaz sahipleri tarafından kötü hale getirilir”

Köpeğin bir pitbull kırması olduğunu söyleyen Meral Olcay, “Köpeğin çok cana yakın olduğunu, sadece yaşadığı taciz ve şiddet nedeniyle tedirgindi, bu sabah kendine geldiğinde kuyruk sallayarak bize sevgisini göstermeye başladı.”

Olcay “Hayvanlara karşı yapılan taciz ve şiddet vakalarını karşısında yaşadığı öfke ve üzüntüyü dile getirirken, insan ırkı haricinde hiçbir canlı başka bir canlı ile ilişkiye girmez. İnsan denen mahluk başka canlı veya cisimlerle ilişkiye giriliyor. Bir daha asla böyle bir olay yaşanmaması için talihsiz köpeğimizin adını ‘Never’ koyduk” dedi.

https://twitter.com/i/status/1093131823121657857

 

 

 

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. Allah o adamın bin belasını versin! Gücü insanlara yetmemiş tabii, pislik herif! BURADAN DEVLETİME SESLENİYORUM: BUNU BİR HAYVANA YAPAN GÜN GELİNCE İNSANA DA YAPAR! ŞU SAPIK, CANİ ŞAHISI CEZALANDIRMANIZI İSTİYORUM!!,!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Kedi Kutusu İçinde Bu Gibi Havada Karların Ortasına Terk Edildiöç

Bir Kedi Kutusu İçinde Buz Gibi Havada Karların Ortasına Terk Edildi

izmit tekile

Köpeği Aydınlatma Direğindeki Akıma Kapılarak Ölen Adama Kamu Malına Zarar Vermekten Soruşturma Açıldı!